Skorá menštruácia

maaaajka

timq: pokial si nemala pohlavny styk, tak nemozes byt tehotna. A pevne dufam, ze v takom veku si pohlavny styk nemala ;)
Pises, ze si mala prvu menstruaciu. Je normalne, ze druha (a mozno aj tie dalsie, ktore pridu) nebudu uplne pravidelne. Tvoje telo si musi zvyknut \'byt zenou\', takze kym sa ti uplne ustalia hormony, moze to chvilku trvat. Skus na znacenie menstruacie pouzivat nejaky kalendar, napr: www.zienky.com a budes vediet, kedy by si to mala dostat (pokial by si mala pravidelnu menstruaciu). Avsak ako pisem - v tvojom veku je nepravidelnost normalna :)

timq

Ahojte baby asi sa vám to bude zdať čudné...
Mám 12 rokov prva menstruacia bola 20.1 no vsak ppotom prisla 12.2 všade píšu že som tehotná... O tom pochybujem.. Prosím poraďte :(

lele123

Mám 14 rokov, a tiez moja menstruacia prisla znova velmi skoro.Vzdy bola nepravidelna , ale teraz prisla uz o 14 dni skor. Velmi sa bojim a nieje to 1 krat co sa to stalo. prosim poradte mi niekto cim to moze byt sposobene.=(

jcxko

no je to normalna menštruacia...najprv som si myslela, že je to tiež len niečo take prechodne...ale toto je určite menštruacia

[zruseny8]

ja som tiez podobny pripad. akosi uz treti mesiac mi vzdy zacali chodit o tyzden skor ako mali. a teraz cakam co bude tento mesiac. uvudime. u mna to moze byt tym ze som uzivala liek vermox

veverqua

A je to naozaj menstruacia? Normalne silno krvacas? Alebo skor len take hnede spinenie? Lebo ak je to po dvoch tyzdnoch, mohlo by ist aj o ovulaciu. Pri nej niekedy byvaju aj krce ako pri menzese. Ale je to len take spinenie. A prepac, predtym som nepochopila tu otazku, pochopila som to tak, ze si vekovo skoro dostala menzes.:)

jcxko

Ďakujem pekne.....nejde ani o to, v akom veku, ale skôr o to, že to prišlo po necelých dvoch týždňoch od tej minulej... celý deň mám kŕče a ešte sa mi to dole nejako podráždilo, a neviem, čo to je

veverqua

Co znamena prilis skoro? v akom veku? na tvojom mieste by som taketo vykyvy konzultovala s gynekologom, obycajne na to predpisuju HAK. Myslim ze dievcat s problemom podobnym tomu tvojmu je velmi vela, takze neboj sa. Si este velmi mala, tvoje telo este prechadza zmenami, casom sa to urcite upravi. Ale ako hovorim, ak ti to robi starosti, porad sa s gyndou.:)