hlieny v stolici

ahojko

Malá mala tiež v stolici hlieny, lekár skonštatoval, že ide o zväčšené nosné mandle, tak tach hlieny neodtekali nosom von, ale do žalúdka a stolici. Keďže mala aj iné problémy/chrápala, stále bola chorá, krčné malndle stále obrovské/ tak sme sa rozhodli vybrať v nárkoze nosné a krčné jej trochu laserom neja orezali/ to iba tak laicky povedaná/ problémy s hlienmi aj chrápaním ustali, aj bola menej chorá. pa

katkas

aj ja mam podobny problem.....uz druhy den pozorujem u svojej stvorročnej dcery zelenu stolicu.Ale je hutna, nestazuje sa na nic,vyzera v poriadku. Len ta stolica je zelena a spenat nepapapala. Tak neviem.... trochu sa bojim, ale ak sa to bude opakovat, asi sa spytam lekara...

remkaa

musis mu to kontrolovat moj maly syn mal tiez stolicu a v nej hlisty hned sme sli za lekarom a doporucil nam lieky.

Ivka 1

Silvia mala by mala uzivat aloe s brusnicami 3 x 1 caj.lyz,denne a cesnakove pastylky s tymianom. Su to prirodne antibiotika.maju antibakterialny ucinok . Po dobrati pastyliek odporucam probioticku zmes s
vyssim obsahom uzitocnych bakterii.

silvia alemanová

Dobrý deň, prosím Vás o radu. Moja 4ročná dcérka mala dlhodobejšie hnačky plné bieleho hlienu a žltej tekutiny, ktorá zapáchala ako nejaká chemikália. Brali jej výter zo zadočku, bol negatívny, vraj je to vírusového pôvodu, ale trvá to už dlho, tak mám predsa len strach. Nikdy predtým nemala takú stolicu.

monini

môj 5 ročný syn to mal tiež, preľakla som sa a potom som mu každú stolicu kontrolovala, ale už sa to neobjavilo.Možno len niečo zjedol a nebolo to naporiadok strávené.