problem s mocenim

RNG

Na zvacsenu prostatu(hyperplazia) ktora zviera mocovod, je treba pouzivat doplnok obsahujuci dostatocne m,nozstvo sterolov. Tie sa nachadzaju napr v rastlinnych olejeochnajma vi vytazku zo zihlavovych korenov,plodoch pilovej palmicky(serenoa repens, Saw Palmetto) a tiez roznych zeleninach a tekcicovych jadierkach a oleji.
Dobry zdroj je aj kora africkeho stromu Pygeum africanum. Ucinne davky su od niekolko sto miligramov sterolov denne.
Ja mam oskusane 2x320 sterolov zo saw palmetto plus za hrst tekvicovych semienok(ocostenych) denne. Vysledky sa zjavia postupne asi o mesiac.
Inac rastlinne steroly su dobre aj na funkciu srdca a ine ucely.

maruška

ahojte pomozte moj priatel aj ked sa opije a ide si lahnut tak sa pomoci? aj stymto ma ist k lekarovi ci psychologovi alebo jednoducho nepit!!!!

rng pomoz pls

RNG, porad prosim, ja mam taketo problemy uz od 8.rocnika na ZS, teraz som 3-iak na strednej skole a moje problemy stale pretravavaju. po vymoceni sa mavam casto unik mocu a ku koncu mocenia sa mi prerusuje mocenie, a aj s erekciou mam problemy nezvykne byt az taka tvrda a ked si ho nenatahujem a nedotykam sa ho tak ani velmi nestoji, ejakulatu tiez nie je vela, a zda sa mi byt husty...no ale kazdy den masturbujem... + ked mi stoji a pri koreni si ho trocha silnejsie chytim tak citim take neprijemne rezanie... prosim ta velmi pekne RNG, porad mi ze o co moze ist??? prostata? minule leto mi robil urolog sono prostaty a obliciek a poveedal ze su v poriadku ale no nevem ze co je ...diky moc

RNG

Az sestdesiat percent muzov po pastdesiastke trpi zvacsenim prostaty, ktora potom zuzi movovod(urethra) a maju problemy s cikanim, niekedy aj s unikom mocu, ked sa atrofuju "drziaky".
Zo zvacsenej prostaty su aj ine problemy, lebo sa zaroven priskrti privod krvi do penisu, naviac v hyperplazickej(zvacsenej ) prostate sa casto vyvinu aj rakovinne bunky
Prostriedky z prirody proti zvacsovaniu prostaty su hlavne rozne rastlinne steroly, napr z plodov pilovej palmicky(serenoa repens, Saw palmetto, davka 300 mg sterolov denne)z korenov zihlavy, kory stromu pygeum africanum, as dokonca sa nachadzaju v tekvicovych semenach(jadierka)

huntik

Ahoj,
V pátek 26.9.2008 se koná sraz paruretiků v Praze. Více informací na -odkaz odstránený- - odkaz novinky.

barbinka

Čo takto sa poriadne obliekať? A keď už je nejaký problém, terab zájsť určite k urológovi. S tým môžete mať veľké problémy.

hnts

Se stim proboha netrapte.. Samolecba je nejvetsi hovadina... Zajdete si k urologovi nebo psychologovi a bude pokoj ne??