riedky ejakulat

Príspevok v téme: riedky ejakulat
laco

Mam taky, mozno problem, ze mam v poslednej dobe strasne riedky ejakulat a taky light divny (je tam asi viac roznych telesnych tekutin ako toho co by tam malo byt). Ono mam taky pocit, ze to je tak trochu tym, ze som moc "nabudeny" z mojej priatelky bo je moc mnami O=) a v podstate som ho mal normalny len sa mi to nejak "posahalo" od vtedy co sme spolu. a zacalo mi to pred tym ako sme spolu zacali "sexualne zit", lebo som si to vsimol uz ked som potreboval ehm... odburat sexualne napatie po rande. Ak s tym mate niekto skusenost poradte, ci s tym ist k doktorovi, alebo sa to samo casom upravi. Dakujem

mia

niekedy su tie vase rady zalostne trapne. riedky ejakulat mozes mat z toho,ze si zacal aktivne pohlavne zit, alebo sa castejsie vzrusovat a tvoje telo na to reaguje tvorbou semena, a aj tu plati, ze ked ide o kvantitu, znizuje sa kvalita:o)je to uplne normalny sprievodny jav

menly

AHOJ NO NIE SOM CHALAN ALE MYSLIM ZE TA BABA ASI MOC BUD NEDBA NA HYGIENU ALEBO NIECO TAKE ALEBO TA NESETRI PRI TOM ALEBO CO A KED SI MAL SEX S INYMI BABAMI TAK TO BOLO V POHODE???