DIETA Z DECKEHO DOMOVA

lilly2

monika,nad takymi sa nezamyslaj. V kazdej teme cloevka rozoberu. Liecia si svoj komplex. Co sa veku dietata tyka, tak najvhodnejsie je osvojit si dietatko do 5 rokov. Pretože v tomto veku (4-5} sa formuje zivotny styl cloveka, ktory ho teda bude ovplyvnovat do buducnosti. Preto je tahsie si "prisposobit" starsie dieta, ktore je privyknute na to prostredie domova, a najma na umely denny rezim. Preto sa starsie deti vacsinou umiestnuju k profesionalnym rodicom a neosvojuju sa.

monika9

zuzanka65 cototu splietas ze chcem niekomu ovplyvnovat geny a preco by som sinemala vziat dieta,napis konkretny dovod,ja som sa len chcela spytat na tie geny pretoze v tom domove su deti z alkoholickych a podobnych rodin ci niekto nema skusenosti,niektore veci su dedicne

monika9

super ze ste si vzali chlapceka,no my nebude mat moznost az na take male,su tam deti od 3 rokov.Ewitkaa ved ja viem ze to nie ty pises

ewitkaaa

monika nic si z toho nerob, ja mam sesternicu 10 rokov v australii a tiez je obcas ujde pismenko a co? Komunikuje po slovensky vemi malo,ale taki slabochapavi ludia to nepochopia o com to malo byt. V kazdej teme toto musi niekto robit

zuzanka65

Monika, nechcem rýpať, útočiť, ani nič podobné, ale prečo si chceš vziať dieťa z DETSKÉHO domova a prečo mu chceš OVPLYVŇOVAŤ gény?
Nič proti tebe, no nemala by si si najskôr ujasniť ten dôvod? Môžem sa mýliť, samozrejme, možno máš na to vážny dôvod.

ewitkaaa

monika nedaj sa odradit, nemyslim si, ze si sa spytala hlupo, skor si chcela vediet reakcie ludi, ktori maju s tym skusenosti. JA osobne skusenosti nemam ale poznam adptovaneho cloveka a je to ten najlepsi syn na svete aj ked je uz dospely. Nerob si nic z neprajnikov a pri rozhodovani sa rozhoduj srieckom:-)

monika9

este raz nemienim tu riesit pravopis,nezijem na slovensku a nepisem v praci po slovensky,ked raz budete zit v zahranici tak uvidite naco vsetko clovek casom zabudne.Vybrat dieta vm si uplne sprosty,chcela som vediet ze ake skusenosti maju ludia ty idiot

monika9

budeme tam chodit a postupne spoznavat deticky,nemam zatial nejake konkretne dieta vybrate ale asi ho vyberiem podla pravopisu,srandujem,zalubilo sa mi jedno dievcatko,uvidime ci sa zalubime aj my jej,bolo by dobre keby to bolo obojstranne,zijeme v hlavnom meste,velkomeste,to bude dost velka zmena,ten domov je v takej osoda kde zijem 30 ludi.Uz som si aj pracu podla toho zvolila teda od januara.

mv

ako jej asi môzeme pomôct??? mame jej ist vybrat to decko? ved dala otazku ako mala, kazdy vie ze vsetko sa neda ovplyvnit vychovou, genetiku nezapries...čize blba otazka, hrozny pravopis, takze reakcie su take