DIETA Z DECKEHO DOMOVA

jajajajaja

Monika,keby si sem dala nejaky kontakt na seba rada by som ti napisala,ale nie sem,tu to nema uroven-teda niektori prispievatelia.

monika9

hovorimmy este konkretne nemame vybrate dieta ci romske alebo biele to neriesime,vsetky boli zlate.Vychova je iste dolezita,zazemie,laska tym detickam chyba.

monika9

ty hviezda si myslis ze ty si co,ved si idiot ked take veci pises,tvoja mama si uz iste aj hlavu rozbila mat takeho blbca doma nevychovaneho

jajka001

čo sa tych genov tyka, ja si myslim ze najlahsie je to zvalit na geny ked to nevyjde, vychova je zlozita zalezitost. pozerala som na tuto temu minule dokument, k adopcii romskych deti, tam sa jedna česká romka s vš, ktora mala vlastne deti a adoptovala si dalsie romske, vyjadrila v tom zmysle, ze biele rodiny si beru romske deti s tym, ze: my ťa lubime aj napriek tomu, že si rom. čo je zlý prístup, pretože by to dieťa mali milovať aj s tým, že je romske. vziat do uvahy jeho korene, kulturu, a neodvracat sa od toho ako niecoho zleho.

ewitkaaa

no ja som sa zaregistrovala, takze nijaky imbecil si nebude robit srand na moj ucet. To neznesiem. No monika, takze povaha je v genoch,ale vies ju ciastocne aj ovplyvnit,ale niektore veci neovplyvnis. Co poznam ludi z alkoholickych rodin a vedia co je to zit s alkoholikom, tak sa chlastu ani nedotknu. Je tazko o tom polemizivat zalezi od dietata a od vychovy. Ak je male je vleka pravdepodobnost, ze ta zacne vnimat ako matku a muza ako otca, skor si zvykne ako starsie dieta. Aspon co ja mam sksuenosti, nie osobne,ale co maju skusenosti znami.