Chuti vam lizanie musliciek?-sex

Quix

Jasne ze chuti :-).ved nieje nic lepsie ako vidiet priatelku ako si to uziva.ja urobim jej,ona mne.aj ostatnym radim neh to partnerkam robia.je to super a dievcata to miluju.moj nazor ;-)

Polodr

Jak sa hovori prvi krat je to najhorisie ale potom som sa nevedel nabazit skoda len ze byvalka to naopak nechcela robyt :/ ako chcela ale vzdy ked som jej chcel povedat nech to roby trosku inak tak sa urazila.

jahodka123

No môjmu chutím, to sa ho ani pýtať nemusím. Ma dokáže cecmať aj tri hodiny a ja jeho tiež ! Chutíme si navzájom uplne maximálne a milujeme to.

lizačik

ja lížem mojej madam mušličku ale si to musím zaslúžiť. mne chuti jej mušlička a šťavička. Ja sa pri lízaní kundi urobím sa vystriekam, madam mi to dá vždy vylízať moje semeno. vždy keď jej ju lížem vyteká niekedy ma aj orgazmus.

kyklop

Pre jj - skúšal si už,že keď je tesne pred vrcholom,keď jej to robíš jazykom,tak to nechať a ihneď do nej vojsť penisom v polohe misionár? Vtedy takto rozdráždený klitoris urobí aj vaginálny.Nechcem robiť z teba vola,len tak dávam tip.

tu ja

este sa hambim,aj ked on sa uz pokusal, neviem sa uvolnit, obavam sa ci mu budem chutit, preto sa neviem ani takto spravit, asi to chce cas,no jeho prsteky zboznujem...vlastne vsetko ostatne zboznujem

jj

no tak moja baba je uplne uzastna...tiez patrim k tim ktori by jej to robil 20x denne...proste citit tu jej vonavucku muslicku je nieco uzasne...
pokial sa baba nevie spravit ked ju partner lize mozu na to byt 3 dovody:
1.partner to nevie
2.zena sa nevie uvolnit..alebo sa hanbi...proste nevie sa odreagovat a uzivat si to
3.zena je frigidna

pre tych chalanov co to nevedia...priznam sa tiez som to zo zaciatku nevedel...pri prvej sexpartnerke som ju lizal kadekde ...ale zameriaval som sa skor na strbinku :)...neskor som zistil ze je potrebne zamerat sa viac na klitoris...ale stale som nevedel ako presne...ide o to ze je potrebne ked partnerka napr. lezi rukami obnazit klitoris...tj. aby bol vonku v plnej parade..a potom ho jemne lizat...sem tam zmenit rytmiku, temto....vysledok...do 2-3 minut je hotova vzdy....samozrejme ma klitorialny orgazmus ....ten vaginalny je omnoho silnejsi...priznam sa mam problem ho spravit jej penisom....rukou to uz ide...nie vzdy ..ale stoji to zato...hlavne pre nu...a pre mna tiez...pre mna je prvorade nech z toho ma pozitok hlavne ona...
ozaj...mam 25r, a len 3 sexualne partnerky...terajsia uz dufam na stalo :)

kia32

Ten môj mi to robí úplne super.Je tým posadnutý,ja som bola prvá,ktorej to robil,jeho bývalé boli väčšinou jednonocovky,tak sa tým nezapodieval..Predošlí to zvládali tiež,milujem orál a keď dačo robili zle,tak som im to vždy jemne,citlivo ale lopatisticky vysvetlila,alebo ukázala prštekom alebo viedla jeho ruku...Baby,ak chcete mať pôžitok a orgazmy,musíte jasne povedať,lepšie ukázať,nikto nevie čítať myšlienky...Nemusíte sa báť,že tým ho ponížite,pretože jeho ego tiež výrazne posilní,ak privedie svoju babu k vrcholu