zubna pasta

dentist

damian a preco dieta lahsie ochorie ako dospely? preco ma jeden cukrovku a preco druhy nie. keby si mal mat strach zo vsetkych vedlajsich priznakov, ktore mas napisane na kazdom pribalovom letaku k liekom,tam pochybujem ze si das aspirin ked ta boli hlava...ping pong

dentist

tak pardon,vratim sa k odbornej literature a necham vas napospas pravdam a z internetu. btw netelefonujte z mobilu velmi casto lebo vam narastie tretia hlava...

zubarka

no,ja som mala takeho zubara,ktory si pracu podsuval,tym,ze ked som mu povedala,ze mam na zube nejaky kaz,tak on mi povedal,ze to nie je kaz,ale len skvrna-neskodna,aj tak sa ukazal casom,ze to bol kaz.Takze nie je zubar ako zubar.

damian

mozete verit svojmu zubarovi, ktory existuje len vdaka chorym zubom (cim viac chorych zubovm tym lepsie), alebo idiotovi z fora, ktoy za snahu o propagovanie pravdy nema NIC, ani halier.

damian

veru, uz najmenej od r 1984 sa o tom vie. a zodpovedni sa tvaria ako mrtve chrobaky, ako keby bolo vsetko v najlepsom poriadku.

pasta

nejedná sa len o to co tu popísali topasta, asi si si toto forum poriadne nepresla lebo jeden sem poslal link na clánok o fluore, takze mam overené informacie najma z tohto linku

damian

dentist, dakujem za uznanie! Ten film som davno videl a v originaly.

To, co pisem, viem podporit literalurou, logikou a realitou, ktora je bezdebaty v prospech.

Ja sa casto rozpravam so zubarmi, ktorych velmi dobre poznam. Suhlasia vacsinou s tym, co hovorim. Kto ma zdravy rozum a nadhlad, pochoopi bez problemov, kde je pravda.