zubna pasta

akinom007

Ja som skusala rozne pasty, od lacnejsich po drahsie, no najviac mi vyhovuje VADEMECUM alebo Colgate total 12. Kefku pouzivam curaprox ultra soft. Dva krat rocne chodim ku zubarovi na prehliadku, raz rocne na dentalnu hygienu a pouzivam medzizubne kefky. No poviem vam aj napriek tomu mavam casto problemy zo zapalenymi dasnami.
A u mna neexistuje ziadne ze "nechce sa mi umyt zuby" mozem prist akokolvek unavena ci uz z prace, po diskoteke alebo ked som chora a je mi zle VZDY si umyjem zuby + pouzijem medzizubne kefky.

berushka

Pouzivam kefku curaprox supersoft a pasty od Baley alebo detske. Nemam moc rada mentolove, skor ovocne a tie pre dospelych moc nevyrabaju, skooooda.
A nehadajte sa zas za kraviny.

divák

a odpovedat na otazky ta doma asi nenaucili. tak teda,percenta a statistiky maju pre mna vypovednu hodnotu asi ako jedna baba povedala...

divák

mimi323, to myslis vazne, ze ak by ti nahodou niekedy zistili rakovinu, vykasles sa na medicinu a budes sa macat v sode?! ludska tupost asi vazne nema hranic

damian

A este k tomu vysmechu o "detickach", prosil Teba niekto, aby si im prispela? Ty pokusitelka! Ved si over, komu patri cislo uctu, ak Ta mrzi, ze chceme detom pomoct (a aj pomahame, doposial na nase naklady). Ako sa len opovazujes takto hlupo zosmiesnovat to, o co sa snazime?! Myslim, ze by si rychlo olutovala to, co si napisala, keby si deti videla (teda ak mas trochu charakteru).

damian

Ak hlasas o tzv "prisnych kontrolach" a o "bezpecnom fluore", nevies, co pises, absolutne. To ma len krocik k naivite.

Ak sa vysmievas sode bikarbone, je tiez vidiet, ze nemas ponatia o veciach. Samozrejme, ked posnas sodu len ako pomocku v kuchyni, niet sa o com bavit.