Antidepresíva

perdo

droga ktora len zhorsuje stavy pri dlhodobom brani.
Ludia kvolj nej pachaju samovrazdy.
Hovorim z vl.skusenosti.
Odvykal som po 10 rokoch.ciste peklo.
Ale zdolal som ho.

katka30

Beriem ZANAZ uz 4 mesiac a veru som pribrala, neviem ci to presne iba z neho, ale beriem este dalsie 3 druhy liekov ale strasne mi chuti jest. Doktor mi prave tento tyzden povedal, ze si mam dat lyzicku medu do ust nechat si to aspon minutku a potom prehlnut, ze to dobre oklame moje chutky na sladke.

silvus

Ja som brala tiež Xanax a teraz beriem Stimuloton, ale nepribrala som z ani jedného. Ale lepšie sa cítim asi teraz po tom Stimulotone ako pri Xanaxe.

leylla

ja mam taku povahu, ze vsetko analyzujem, snazim sa prist na koren veci, dlho som nevedela, preco som dostala ppp.
za celych 8 rokov som na to neprisla. proste mi sibe....asi.

aeiou

leylla, ja ta chapem.. sak presne tak to zvacsa chodi.. kratucky rozhovor, lieky a navsteva o mesiac.. potom o mesiac ako sa citite, ked dobre, tak prist neskor.. hm, tak dakujem.. ja by som rozmyslala, ze by som to skusila riesit nejako cez myslenie alebo tak.. nejake sedenia na zvladanie stresu.. a tak.. take nieco neexistuje?? ved tie lieky su strasneee:(

leylla

vies aeiou,

ja som sa k tomu postavila tak, ako to nikomu neodporucam: prestala som chodit na sedenia a lieky som vysadila svojvolne. aj ked nemam pocit, ze by mi chybali, rada by som isla k odbornikovi pre pomoc. no bola u ť psychiatrov a kazdy mi hned predpisal lieky a avypocul ma len na prvom sedeni. potom to boli navstevy, ktore trvali ť minut asi v takotmo zneni:
/dobry den, ako sa citite?
- asi lepsie o trosku
/lieky beriet?
- ano
/v poriadku, pridite zas o mesiac...

povedz mi. naco tam chodit a brat si kvoli tomu volno v praci?

padlo by mi dobre, porozpravat sa s niekym a rozanalyzovat svoje pocity a problemy, lenze bez liekov.

aeiou

presne tak.. tak co teda mame robit?? uzivat ich aj za cenu tych X vedlajsich ucinkov?? alebo co??
leylla a ty teda ako si na tom?? vysadila si ich?? a teraz neberies ziadne, ci ti ich za nieco zamenili??

ShaulaThalit

Najprv som mala Stimuloton, to bolo tiez take antidepresivum, po ktorom som spavala cele dni a bola unavena.
Teraz mam Xanax a co si pisala tie veci, tak niektore mam aj ja. V noci tiez sa budim. Ale mna prejstotu niekto vzdy taha za vlasy alebo sa ma dotkne nohy. Asi uz nie je liek, ktory by nam mal pomoct bez toho, aby nam pokazil dalsich XY veci...