Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

SLABA MENSTURACIA

Príspevok v téme: SLABA MENSTURACIA
monika2008

Ahojte..
beriem antikoncepciu logest a uz druhy krat po sebe som dostala taku slabu mesturaciu ze keby som si dala slipovu vlozku tak ju mozem mat obrazne aj cely tyden. Volala som gynekologicke a ta povedala ze to je normalne..ale podla mna to nieje normalne ked vobec nekrvacam. Na tampone sa objavi trosku krvy. tehotna niesom robila som si test. poradte prososiiiiiim

karminka

Nie homeopatika som nikdy nebrala. Tiež som rozmýšľala, že vysadím antikoncepciu, že či budem mať normálny menzes.......Lekárka sa netvárila nejak čudne, keď mi menila tabletky na základe toho , že nemám menzes. Čítala som veľa článkov že v antikoncepcii sú látky , ktoré tlmia silu menzesu, že netreba aby žena čim viac krvácal, ale čo je veľa to je veľa, zase 4 kvapky je vystrašujúce....
Nikto nám iný nepíše, asi sme same dve na celom Slovensku s takýmto problémom?

monika2008

Chcem sa ta opytat ci si nahodou nezacala brat homeotapita..lebo ja ano a som si myslela ze to je z toho lebo ich beriem dva mesiace a tento problem mi trva prave dva mesiace..uz rozmyslam ze vysadim tabletky..

karminka

monika2008
Mám ten istý problém. Mala som lindenette a nemala som menzes 6 mesiacov, alebo len asi dve kvapky. bola som u lekárky dala mi inú antikoncepciu Mirelle , ale aj tak problém ostáva. 4 kvapky každý mesiac. Nezdá sa mi to normálne. Tak budem s Tebou čakať na rady ďalších.