Chalan z Acky :)

Príspevok v téme: Chalan z Acky :)
Nia

Tento pribeh sa zacal odkedy si vedla mna sadol velmi pohodovy chalan...uz som s nim bola vonku mno to co bolo vonku to bolo nieco...mno teraz ked idem okolo neho stale mi pozera do oci ako napriklad dneska ked sedel sam v satni na telesnej pozeral na mna do kym som nesla za roh.Stale ma zdravi no ked sa snazim zacat rozhovor vzdy bud zazvoni alebo bez odpovedi sa na mna usmeje :) velmi sa mi paci mno neviem ako mu to povedat a neviem ako zacat rozhovor... aj ked sa mu mozno pacim tak je vidiet ze je hamblivy...no problemom su ostatny chalani z jeho triedy ktory si z nas utahuju mno on sa pred nimi musi niekedy velice machrovat hej chapem ho...
Neviem ci mam este niekedy s nim ist von ako je fajn chalan super ale neviem...
ak by sa dalo niake mensie rady ho takzvane"zbalit":) takeho to hambliveho chlapca...dakujem

Nia

mno ja som s nim uz bola vonku..mno nebolo to take ako som si myslela pretoze s nami bol jeho spoluziak s ktorym sa nenavidime(teraz) a cely cas som len kecala s nim...no ked mam prilezitost ist s nim zas von tak vzdy sa to niako skazi :( mno z 8A...a ked chcem s nim zacat rozhovor zahladime sa do oci a potom sme "v siedmom neby"no ale to je aj tak iba niekedy..neviem co mam s nim spravit...alebo skor s jeho kamosom ktory je tzv.idolom vsetkych bab a stale je s inou

babenka

no ak je moznost ist s nim von,tak chod a porozpravajte sa.aj to ted viete lebo neviem,kolko mate rokov.je z acky ale z ktorej a?5A?alebo 9A?to je rozdiel.