melir na tmavohnede vlasy

[zruseny8]

to je pravda s tym bielym melirom a este je tu jeden dotaz, a to ze biely melir podla mna nechyti az tak dobre na uplne tmave vlasy. bude taky zlty, alebo dorysava..viem o com hovorim, mala som ho 2x.
evellina.ja idem zajtra ku kadernicke, a idem si dat melir.potom ti poviem ako to dopadlo. uvidim co mi poradi, ale ja nechcem ist moc do svetlych. vsetci mi odporucaju bud orieskovu, med alebo karamel

evellina

mia...ahoj...ale ked to odrasta,tak to vyzera strasne (prave ten kontrast)a potom by sme museli chodit kazdy mesiac doplnat melir,ja sa tiez neviem rozhodnut a mozno by to naozaj nebolo zle..neviem...

evellina

smajlik...ahoj,som rada,ze som nasla tuto temu,lebo to je moj dlhorocny problem.Mam tmavohnede vlasy,dlhe skoro po pas,a len konce mam take svetle,skoro az blondave,ale tie konceky su od slnka este od leta take vyblednute,lebo ja si vlasy vobec nefarbim,tak mi to tak slniecko kazdy rok do zlatista vytaha..ale v poslednom case,sa tiez zahravam s myslienkou dat si melir,ale aky???...no a dospela som k tomu,ze na tmavohnede vlasy,bude asi najlepsi len taky zlatisty melir,nie velmi biely,aby ten kontrast nebol velmi tvrdy..na tu zlatistu farbu som vlastne prisla tak,ze tie moje konceky su zlatiste a kazdy mi vravi ako to super vyzera na tych tmavohnedych vlasoch.Tak ked sa nahodou rozhodnes a pojdes na melir,tak daj potom vediet aky si si dala,budem rada aj ked vyskusas nieco ine a das vediet,lebo ja tiez neviem co mam robit s vlasmi...dik ahoj