melir na tmavohnede vlasy

[zruseny12]

este som zabudla dodat...ze ked sa da tato farba na vlasy,uz nepotrebuje ziaden melir a mali aj trochu svetlejsi odtien...velmi pekne.../len bohuzial ani mne nejde k pleti.../

evellina

mariaa...ahoj,mozem sa ta opytat na tu farbu,ktoru si davala dcerke,je to len nejaky tonovac,alebo normalna farba??A vymyva sa??A ake mala dcerka pred tym vlasy??dik

evellina

smajlik...dam ti vediet,ako som dopadla ja u kadernika.Cokoladova by sa mi aj pacila,len neviem ci mi to pojde k tvari,ale budem sa pytat kadernika.On mi naposledy vravel,ked som sa tam bola strihat,ze on by mi len z vrchu spravil zlatisty melir k tym koncekom,aby tam nebol taky ako odrast,ale ja sa bojim potom toho doplnania,ake to bude..nemala som v zivote melir...opytam sa ho aj na tu cokoladovu,mozno by to bolo zaujimave,len ja sa rada opalujem,chodim do solarka a neviem ci nebudem velmi tmava,ale to by som si zvykla,no teraz mam chrobaka v hlave...no budem premyslat...dakujem za dobry typ...pa

[zruseny12]

...no ja som prednedavnom objavila jednu farbu...je to novinka...PALETTE G-4KAKAO-ODTIEN ZLATE ODLESKY-GOLDEN GLOSS....
JE VELMI PEKNA...dala som ju dcere na vlasy...

[zruseny8]

evellina
tak prisla som ku kadernicke a ta sa ma hned opytala ci chcem biely melir. a je ze nie. bojim sa toho kontrastu. ale ked sa s tym stotoznim, tak bude aj ten niekedy. nemas nejaku foto, ze kto ma biely melir na tmavych vlasoch? bo ja si to ani len predstavit neviem.
takze som jej povedala, ze chcem svetlohnedy, tak povedala, ze budeme len o par odtienov robit. bola som dost prekvapena, ako rychlo to chytalo, pritom pouzila len 3% peroxid. a aj kadernicka bola v miernom uzase, ako to rychlo chytilo na takych vlasoch..no a farba? priznam sa, ze musela som dlho hladat, kde mam ten melir, ja neviem, ani mi to nejako moc nevidno, ale asi si si citala vsetky prispevky co pisali mi a povedali ze sa to mozno casom zosvetli. ale nejako neverim tomu. mne sa to nikdy nezosvetlilo. ani jeden co som mala. takze farbu by som zhodnotila nieco medzi karamelom a orechom :)...dlzku som mala tak do pol chrbta s postupkou, cize iba tie vzadu vlasy boli take dlhe. no a teraz mam nieco viac ako po plecia. mamina zhodnotila moj uces, ze nie si ani ostrihana, ani melir ti nevidno. tak neviem, ci ma nevidela den predtym ci ako si to mam vysvetlit :)

[zruseny12]

smajlik...no to chapem tvoju mamu,teraz melir je velmi draha zalezitost...ale urcite ti bude vidiet...pekny vecer...