melir na tmavohnede vlasy

evellina

mariaa...dakujem velmi pekne..aj ti prajem pekny den a ozvem sa,ako som dopadla u kadernika...drz mi prsty...ahoj

[zruseny12]

evellina-ahoj....vobec nemas za,co...v prvom rade prepac,myslela som si,ze mas menej rokov a ja som ti radila robit si melir s kamoskou,alebo mamou...:0))))....
no,k tym vlasom,nemyslim,ze by si s takymi vlasmi ako pises vyzerala ako seda myska...take vlasy v tvojom veku a bez sedin ma malo ktora zena...
je to dobry napad s tymi parukami...ja sa smejem,ze za chvilu paruku budem nosit ked mi vypadaju vlasy...
to farbenie,tiez mas pravdu,je pohodlnejsie umyt si vlasy dat vysusit,a nemat starosti z odrastanim...
...no ako som pisala,ze som davala svojej dcere tu farbu,tiez mala take vlasy ako ty,od slnka presvetlene,tak som jej dala tu kakaovu farbu a vyzera velmi prirodzene a trochu aj zosilneli...a su prirodzene-velmi sa mi to paci...a na povrchu sa jej tak pekne ligocu do zlata,ale tak prirodzene...
ked uz nechces vyzerat ako seda myska,skus zmenit aj satnik...
budem na teba mysliet a drzat ti prsty...pekny den...

evellina

mariaa...ahoj,dik za dlhy prispevok a za super radu.Vies ja mam 38 rokov,vlasy,myslim kvalitu nemam zlu,velmi rychlo mi rastu.Asi pred 2 mesiacmi som mala ostrihane vlasy a znova ich mam po pas.Ale moj problem je,ze ja som uz niekolko rokov nespokojna s farbou.Ja si vlasy nefarbim a preto ma to asi laka,zmenit nejako ferbu,ale neviem ako.Niekedy sa mi pacia tmave a niekedy svetle vlasy.Ako som uz pisala korienky mam tmave,ale konce uplne svetle.Je to akoby som mala melir,ale nemam.Tym ze je to take strakate,tak ma to laka nieco s tym spravit,ale ja neviem co.Mozno by som vyskusala aj nieco svetlo hnede,alebo orieskove,ale neviem,bojim sa...Kadernik mi vravel,ze len trocka viac by mi to presvetlil,do zlatista a nic ine,ale teraz ma pokusa aj ta hneda farba.Je tazko sa rozhodnut,lebo vlasy mam dlhe a je to pohodlne ked nemusim kazdy mesiac farbit vlasy,ale zase mam pocit,ze som taka seda myska,ze nieco treba s tymi vlasmi.No uvidim,co mi povie na buduci tyzden moj kadernik,som obj.lebo syn ma stuzkovu a potrebujem nieco s vlasmi.Tak ci tak,dam vediet ako som dopadla.Asi este pred tym ako pojdem ku kadernikovi,tak pojdem do jednej predajne a vyskusam si tam nejake parochne,vies hnede a blondave a uvidim ako mi ktora farba ide k pleti,lebo inac si poradit neviem.A bojim sa riskovat,lebo este zatial chvala bohu nemam sedive vlasy.Ale dam vediet ako som dopadla.Drz mi prosim ta prsty...dakujem za radu este raz...ahoj a pekny vecer

[zruseny12]

evellina...napisem strucne,lebo som ti uz pisala jeden prispevok dlhy a vymazal sa...:0(((....
no ta farba je aj na 24umyti aj zmyvatelna... a nema cervenkasty nadych.
mne nepristanu hnede vlasy preto,lebo som uz mala na hnedo nafarbene vlasy.../ale velmi sa mi pacia dnesne odtiene hnedej/
mne prave skor pristanu ked tam je nadych do cervena a ofina musi byt zosvetlena.../mam 40rokov a od 15nastich robim si vlasy sama a aj som vela ludi srihala,mam taky dar od boha,ze viem posudit,co mi pristane,co nie...aj iny my hovorili,ze mi nepristane-hneda,ale ja sa riadim aj svojimi pocitmi a ako sa citim ja...od 15rokov-do 28som mala
blond-a dole tmavo hnede...ale po 28-cke som ochorela a zmenila sa mi plet,tak teraz pouzivam odtiene bordo,vinove,fialovocervene...a len ked som opalena vtedy mam blond...
inak aj kvalita sa mi velmi zmenila a vypaduju mi...takze aj toto vsetko k tomu prispieva...
no prajem ti aby ty si sa rozhodla dobre,a potom nam ukazes ako si sa rozhodla,mozno ti poradi aj kadernicka

k tej farbe kakaovej zo zlatymi odleskami,je aj svetlejsia...
ale,ak mas svoju peknu farbu,tak ani nemusis prefarbovat,lebo naco,ja som len napisala typ,ako to mozes vyriesit...
je aj moznost si kupit melir a urobit si doma s mamou,alebo kamoskou a vyslo by ta to lacnejsie.../je moznost si urobit aj na ofinu trochu,a po bokoch,nemusis na cele vlasy,lebo ako pises to odrastanie je potom problem,ako ten melir udrziavat.../vela stastia...

evellina

smajlik...jasnee ze sa ozvem,len neviem ci sa odhodlam na nejaku radikalnu zmenu,kedze ja nemam vlasy farbene,tak tie obavy su o to vacsie...ale nieco by to chcelo,hlavne aby mi to slo k pleti,ale jedno viem iste,ze cierna farba mi urcite nejde,ale obdivujem dievcata,ktorym to pristane,zopar ich poznam a neviem si ich predstavit v inej farbe.Ale dam urcite vediet,co som poriesila...

evellina

mariaa..aha,tak to bude asi normalna farba ,kedze je dlhotrvajuca.A ako si zistila ze ti nejde k pleti??Len si to myslis??Lebo ja mam take obavy,kedze mam tie vlasy pri koncekoch zlatiste,ci mi to pojde,ale mne by sa to asi aj pacilo,len ja neviem co chcem.To je moj problem.Ja neviem ci chcem svetle alebo tmave a tak chodim strakata.No vela casu uz nemam o tyzden bude po probleme,alebo budem tak nespokojna,ze tu budem pisat s placom..xi,xi..to dufam ze nie..uz sa len nejako dohodnem s kadernikom a nieco vyskusam,Ale pojdem sa pozriet do obchodu na tu farbu,dufam ze neni do cervena,lebo niektore hnede farby,maju aj taky cervenkasty nadych,to by som nachcela.Dakujem za odpoved..

[zruseny12]

ahoj...je to PALETTE INTENSIVE COLOR CREME...DLHOTRVAJUCI...
dcera mala take spinave blond vlasy...
ale da sa pouzit aj na strednohnede vlasy...
trochu sa jej vymyli,ale posobia velmi prirodzene...