melir na tmavohnede vlasy

[zruseny8]

vies ako to mozes urobit? odfotit cez mobil, kablom stiahnut do compu a prilozit subor na ulozto.sk
a potom ten link kde sa ti to ulozi, skopirovat sem a je to hotove..inak dakujeme

evellina

smajlik...ahoj...dufam,ako som uz pisala marii,ze sa mi to podari a poslem vam to,len vas prosim o trpezlivost...musim niekoho zohnat kto mi s tym pomoze a este je tu jeden problem,lebo nie som casto na nete.Ale snad to nejako zvladnem....pa

evellina

mariaa..ahoj,no ani ja nie som na nete velmi casto.Premyslam ako by som si tie vlasy mala odfotit a poslat to.Som v zahranici a mam tu len mobil.No nic ja sa pokusim aby mi s tym niekto pomohol.Mozno niekoho splasim zajtra a dufam,ze to poslem....zatial pa

[zruseny12]

Ahoj evellina,tak v prvom rade PRAJEM TEBE A CELEJ RODINE VSETKO LEN TO NEJLEPSIE ROKU 2009,HLAVNE PEVNE ZDRAVIE CELEJ RODINE,A ABY SI PREZILA ROK 2009 PODLA SVOJICH PREDSTAV...
a k tomu ucesu,tiez by som sa rada pozrela na foto,len teraz ja nemam moc pristup na PC,som tu velmi malo...asi budes mat sikovneho kadernika...
u mna nie je nic nove,stale po starom,len som si skusila dat jemnu trvalu,a nafarbila som si vlasy na blond,ale ako som pisala,uz mi blond farba nejde,tak zasa som skoncila pri odtieni fialovocerveny/zatial/a ofina ako vzdy svetla...
vsetko,si robim ja sama doma,v tom mam ja vyhodu,ze nemusim ist ku kadernicke.../striham,farbim...atd./prajem pekny den...

[zruseny8]

evellina
ahoj. nesfotila by si to prosim ta? aj tebe prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov a som rada, ze aspon ty si spokojna so svojim ucesom

evellina

ahojte zienky...prepacte,ze som sa tak dlho neozyvala,ale nejako som sa pozabudla.V prvom rade,vam vsetkym prajem prijemne prezitie sviatkov a teraz prejdem k nasej teme.
Takze,bola som u kadernika,ten mi upravil strih a nakoniec mi poradil,aby sme tie tmavsie vlasy presvetlili a presvetlil to svetlo-hnedou,on to len premeriloval a som velmi spokojna.Je to uplne prirodzene a uz tie tmave korienky tak nekricia.Premeliroval len vrchne vlasy,nie celu hlavu,takze to ani nie je velmi vidiet,ale vyzera to lepsie.Som naozaj spokojna a nemam pocit,ze by mi to bolo znicilo vlasy.Ozvite sa zienky,co mate nove vy...ahojte..e