sex v tehotenstve

lenuliatko

:D ci to boli??nie..mozno len tie nevolnosti zo zaciatku su neprijemne a aj maternica trochu boli lebo sa roztahuje.alebo ak sa budes namahat bude ta boliet brucho a budes na rizikovom.ale to nemozes vediet.ak je tehu v pohode neboli ta nic.baby preco tak stresujete.ja chapem ze je to zmena v tele zeny ale ved to je normalny proces.nic nie je "zadarmo"

love_girl

ahoj lenuliatko mozem sa ta na nieco opytat???chcela by som hrozne vediet ci to boli ked si tehotna prosim ta odpis mi

otazka

tak to je super dufam ze aj moj bude taky super otecko aj ked zatial sa zda ze ano;-) inak mozes v noci spavat? neplace ti mala kazdu chvilku? bo kamoska ma tiez teraz malu nedavno sa narodila a ked som ju bola pozret vyzerala strasne, kruhy pod ocami..vraj vobec mala nechce spavat v noci..

lenuliatko

ja ti zarucujem ze sa zblazni z toho potom.ja som mala niekedy pcoit ze je to az neznesitelne ako sa prehnane omna staral.ale je uzasny otecko.dokonca sam skusamalu supavat prezliekat kupat.on chce vsetko vediet

otazka

jaj uz sa kesim ked sa uz ani ja nebudem nudit a pribudnu mi take kraasne starosti;-) viem ze nieje dobre sa stresovat v tehotenstve, je to zle pre babatko..ja sa snazim zatial o tom nemysliet ved este mam pred sebou skoro cele 4 mesiace;-) moj drahy by uz bol najradsej s babatkom na rukach, uz sa nevie dockat kedy ho uvidi..tiez by sme chceli dievcatko;-) no cez vikend si ideme zaplavat tak sa velmi tesim;-)

lenuliatko

:D nenudime.ja uz teda nie.pocas tehu som sa aj.ale teraz som tu vacinou na obed a vecer ked si si vsimla.mala vtedy stale spinka tak si zvykla ze v tychto dvochcasoch urcite spinka.mudre dievcatko.takze stale tu pribhenm ked je manzel doma z prace a bavka sa snou.keby mohol ani mi ju na ruky neda :D nestresuj sa pocas tehu babo to vsetko citi a je potom take nepokojne.ak je zena pocas tehu v strese a tak babo bude tiez take nervozne po porode lebo zrazu bude v pokoji a nie v nervoznej mamicke.teda v brusku.pohodicka.strachuj sa az tesne pred porodom.aj tak sa nemas coho bat.plavanie ti pomoze aj pregulovanie sa na fit lopte uvolnis sa.je to vsetko parada.len si to uzivaj pekne.

otazka

ahoj lenuliatko, ja som vcera uz zaspala nad tym netom;-) v poslednom case som nejaka ospala a unavena z uplne beznych veci.. dnes som bola na echo cardiografe lebo mam selest na srdci..trochu som pobehala po meste s mamcou a taak ma to unavilo;-) asi to bude tym ze uz som pribrala 6 kil,zacinam to citit na sebe,heh. nechcem vela pribrat cez tehotenstvo aby som nevyzerala ak zeriav;-) od bud. tyzdna zacinam chodit plavat, vraj to pomaha, sa mi zda ze si to aj ty niekde pisala.. moj drahy zas chodi na nocne tak si ho tiez velmi neuzijem a hlavne teraz ked robi 16.tky tak chodi zniceny domov:-( ale peniazky treba lebo ja uz 2 tyzden nepracujem.. som strasne nervozna lebo o tyzden idem na to druhe sono a dozvieme sa co budeme mat, ja by som chcela dievcatko.. ale to je jedno hlavne nech je zdrave.. zavidim ti ze to mas uz vsetko za sebou, bojim sa hlavne tych poslednych tyzdnov tehotenstva a samotneho porodu.. a vies co je super ze existuje internet, aspon sa my maminy doma nenudime;-))

lenuliatko

az teraz som s atu dostala.mala s azobuidla a bola hladna teraz uz pekne spinka vedla mna.teraz tu chodim len tak sporadicky raz dva krat za den.dnes vynimocne ze som sa tu dostala zase :D
no mne doktorka povedala ze krvacat este mozno aj budem ze je ozne ze s ami to uplne nezastavilo.este do piatku som krvacala takze uvidime.ja ani enstiham vnimat co sa kedy kde deje...trochu sme rozlietany.a vsetko sa toci okolo malej stale takze na seba mame cas len sem tam cez den.a uz zajtra mu aj skoncila dovolenka takze ide do prace.takze ho uvidime az vecer.takze asi tak.

otazka

fuuha tak to si mala ozaj tazke, to cestovanie musela byt hroza..ale aj tak si dost skoro prestala krvacat, to mas super, niektore zeny 6 tyz. krvacaju, aj dlhsie.. no ved jasne, radsej pockat s tym ako riskovat zdravie.. ved si este uzijeme za cely zivot;-) a na nieco je to aj dobre.. cim dlhsie sa nesexuje, tym rastie tuzba po milovanej osobe a potom ked to pride, je to nadhera..