hygiena klitorisu

mandarinka

Milos, suhlasim s tebou v tom, ze netreba niekoho opravovat a urazat kvoli pravopisu. Kazdy mame nejake nedostatky. Mne to tiez reze oci, ked to citam a same hrubky ale pokial ide o normalny nazor a normalneho cloveka, tak sa nad tym nepozastavujem. Lenze tu si si otvoril usta na tuto temu podla mna v nespravny cas. Islo hlavne o to, ze to dievca tu pisalo uplne bludy a ked sme ju opravili tak sa navazala ona do nas. (asi tak, ako si ty vcera reagoval na nejake ine bludy). (Mam pocit, ze si si precital len posledne dva-tri prispevky a na to si reagoval..) Ten pravopis, to uz bolo len tak by the way. A este pises, ze "ked niekto napise svoj nazor ,tak ho idete zozrat.." To je podla teba "nazor", ked niekto napise, ze klitoris ti v starobe odpadne?? A akoze je to doveryhodna informacia. Alebo ze ked zjes ryby raz do tyzdna, tak z toho budes tyzden smrdiet? To je "nazor" ?? Alebo ked budem jest casto jahody so slahackou, tak budem s prepacenim srat jahodovu zmrzlinu? To je "nazor" ? Ved to je len absolutny blud. Tak ako si to aj ty napisal. Nazor je predsa vyjadrenie svojej mienky, co si o com myslis, aky mas k tomu postoj. A nie ze si tu napisem, co sa mi vcera prisnilo.

3nttt

coooooooooo????:DDDto myslite uplne vazne ze sa hadate s zuzik111?vy jej/jemu tu nadavate ale evidentne si tu z vas niekto robi peknu prdel:DDDale dobre:DDD

pele

Vy nie ste o.k., mormalne sa vyzivate v tom ze tu niekoho ponizujete a osocujete uz od skoreho rana. Ukoncite to lebo si pospinite karmu este viac.

bobika 1

a týmto moje príspevky k Milošovi končia, názory takého chlapa ma nezaujímaju a ani neirituju, tam chýba zdravý úsudok.

bobika 1

Miloš M tak tam je pes zakopaný, ty apriori neznášaš ženy a asi hlavne tie ktoré si vedia povedat, lebo ty si zrejme ten typ chlapa čo musí mat na vrch a ak tak nie je ochorie na PP, tak ale tu si nepomožeš iba ak pohoršíš....

pele

Milos preco nadavas na Slovakov, ved aj ty si Slovak, ak sa nemylim. Nic proti tebe, ale dost ma to uraza aj ked som Madar so slovenskym obcianstvom, si to vyprosim..