vyrazky na penise

Príspevok v téme: vyrazky na penise
patrik007

dobry den,mam 16 r. a asi pre mesiacom som mal so svojou partnerkou v mojom pripade vobec po prvy krat nechraneny sex. po par dnoch sa mi na zaludi a aj na miestach po stiahnuti predkozky objavili cervene vyrazky,nie velmi vyrazne..odvtedy som s nou sex nemal a vyrazky postupne zmizli..teraz sa vsak znova objavili aj napriek tomu ze uz mesiac nesexujem.neviete niekto co by to mohlo byt?svojej priatelke 100 percentne verim a neverim tomu ze by mi zamlcala nejaku jej chorobu.dakujem za odpoved

angi

patrik007:ja si myslim,ze taketo temy sem ozaj nepatria,to by si mal diskretne prebrat so svojim lekarom.neverim ze do otvorenej diskusie budes hovorit nejakych vyrazkach co mas na vtakovi.koho to asi tak moze zaujimat.my sme tu mali jednu temu HODINA PRAVDY,co je na tom take zle?a vymazali nam to!Chod s tym radsej na pokec,co myslis!

xxxx3

pozna tu niekto nejakeho doktra co vie pomoc co sa tika penisu?poprosim ho aby mi napisal na xxxx3@centrum.sk
dakujem

*

Môže to byť mikóza, mal by si s tým ísť k urolog. on ti dá nejakú mastičku inak sa to nevylieči a aj tvoja priateľka by mala ísť ku gynek.aby sa preliečila. Inak sa to bude furt objavovať.Nie je to nič vážne, len sa potrebujete obidvaja preliečiť!!!Keď to nevyliečite môžte mať z toho neskôr problémy. 21