vrastanie chlpkov po epilacii, pomoooc

Príspevok v téme: vrastanie chlpkov po epilacii, pomoooc
zmatena

Je tu niekto, kto vie ako si poradit s vrastanim chlpkov po epilacii? Dostala som Phillips Satelline Ice premium od chlapa, nooo a na bolest som si ako tak zvykla, da sa to vydrzat, nooo potom mam na rukach a nohach vyrazocky a nie je to dvakrat prijemne, fnuk... Ak mate niekto zaruceny "recept" ako tomu predyst, urcite pomozete viacerim z nas... Dakujeeem

liana

jedine co mne pomaha, je si robit ziletkovo-nohavicove pauzicky medzi holeniami strojcekom,
peeling nepomaha:(
zarastaju, zarastali a ked niekto nepride s niecim unikatnym tak stale budu :(

me for me

epilator som si kupila asi pred rokom a kusok nohy som si oholila len raz,asi mi to za tu bolest nestoji..myslim ze zarastajucim chlpkom pomoze mozno trocha peeling alebo sa neholit vobec:)ale to tiez velmi neodporucam:)

Deee

Mile damy, epilator som pouzivala asi rok, bola som velmi spokojna, ale zarastajucich chlpkov bolo coraz viac, tak som si dala prestavku a vratila sa k starej dobrej ziletke, este asi 3-4mesiace mi zarastali chlpky, ale bolo ich menej a menej a jazvicky slabli az sa sem tam stratili, teraz pouzivam len ziletku, ale zaroven som zistila, ze na miestach, kde som pouzivala epilator mam chlpkov ovela menej ako tam kde som ho nepouzivala...tak som spokojna este viac

pajkao

Ahojte, ja mam tiez s tymto problem. Na bolest so si uz zvykla, ale ked mi chlpky zacnu vyrastat, tak polovica z nich mi zarasta pod kozu a pritom si robvim kazdy den peeling noh a mam skarede jazvicky po nohach :( tiez by som privitala nejaku radu...

cicuskaka

hmm,tusim ti nik neporadil....no ja mam podobny problem a tiez by ma potesilo,keby niekto napisal nejaky recept na to,ale ta asi nie je ziaden no....:(