modriny

[zruseny12]

RNG,ma pravdu,ked zacnes chudnut,telo straca potrebne ziviny,ja mam zle travenie,nie koli tomu,ze drzim diety aby som schudla proste mam zdr.probl.creva mi nefunguju a telo nema potrebne ziviny,tiez sa my robia modriny,a aj bolia dost...takze,treba dodat to,co pise RNG...

ajja

nedávno som aj ja mala nohy samé modriny a strasne velke modre mama si myslela ze ma niekto zbil bolo to nechutne a dlho trvalo kym mi to zmizlo, ale neviem od coho som ich mala. Moze to byt tym ze chudnem?

RNG

podvyziva znamena nedostatok materialov na regeneraciu tela, takze nastava rychle starnutie vsetkych organov a to aj vcitane zil. Zily potrebuju na regeneraciu kolageny, ktore sa tvoria len pri dostatku aminokyselin(arginin, ornitin cystein-niekolko gramov denne) a vitaminov C a E.
Na pruznost zil vplyvaju priaznivo mnohe antioxidanty(vytazok z hroznovych semien=grape seed extract, vinpocetine, huperzine,escin, gingko) a bioflavonidy(hesperidin, rutin a ine)
pridavam z Wikipedii:

Glycone: Glucoside | Fructoside | Glucuronide

Aglycone: Alcoholic glycoside | Anthraquinone glycoside | Bufanolide | Cardenolide | Cardiac glycoside | Coumarin glycoside | Cyanogenic glycoside | Flavonoid glycoside | Glycosylamine | Phenolic glycoside | Saponin | Steviol glycoside | Thioglycoside

hambim sa

praveze vobec neviem o tom, ze by som sa tak silno udrela. preto mi je cudne ze mam odrazu na kolene taku hnusnu podliatinu...boooze co ak mi uz zacinaju same od seba praskat cievy?