Proteus mirabilis

Príspevok v téme: Proteus mirabilis
Minnie4

Prosiiim som strasne zufala:-( Uz dlho mam problemy so zapalmi mocovych ciest. Vzdy to bola e-coli, ktoru som rok pomerne dobre riesila prevenciou Uroval manosy, ale tentokrat mi diagnostikovali novy typ (proteus mirabilis) Nema s nou niekto skusenosti, lebo mam pocit, ze sa to vsetko zacina odznova a ze som opat na zaciatku. Vyzera to byt pekna potvora, tak je mi kazda rada dobra, lebo ma opat vsetci napchavaju atb. a uz ma to vazne nebavi :-( Vzdy sa mi tieto problemy objavia po milovani s priatelom. Prosim, ako vyhubit tu mrchu?

Fiori

Zdravim Vas zakupil som si citricidal 60% koncentrat no neviem ako dalej s davkovanim kolko kvapiek musim dat na 1l aby som dosiahol 500- 1200mg/l , budem velmi povdacny za odpoved dakujem.

Fiori

Zdravim Vas zakupil som si citricidal 60% koncentrat no neviem ako dalej s davkovanim kolko kvapiek musim dat na 1l aby som dosiahol 500- 1200mg/l , budem velmi povdacny za odpoved dakujem.

zuzanka957

ZDRAVIM MAM TAKY ISTY PROBLEM PO MILOVANI S MANZELOM SOM CITILA NEJAKE PALENIE ..KEDZE ROBIM LABORANTKU V ROBOTE SOM SI SALA VYSETRIT MOC ..VYSLEDOK KATASTROFA ...MIREABILIS MA DOSTAL ...CO MAM ROBIT POMOZTE MI ...ZATIAL SA LIECIM BISEPTOLOM A UROLOG.CAJOM ALE NEJAKO TO NEPOMAHA ..DAKUJEM ZA RADY

miminta

Minnie4 skus 0948520320. Pan Havetta. On je zazrak, fakt. A ziadne antibiotika!!! Ja to uz ani vidiet nemozem!!! Hovno mi pomohli s prepacenim. Vratilo sa mi vsetko opakovane a opakovane. Havetta lieci trvale.

tpa

Caute, baby. Ak je to este pre vas aktualne, tak skuste este toto: Trpela som rovnakym problemom - zapalmi mocoveho mechura, ktory sa zacal po niekolkych hodinach po kazdom pohlavnom styku (pocas 9 rokov s priatelom - teraz manzelom). Zacala som sa po moceni utierat spredu dozadu (na to ma upozornil gynekolog, kedze doma ma to naucili naopak), po kazdej stolici si dam dokladnu sprchu - pouzivam Lactacyd. Nosim len bavlnene najobycajnejsie nohavicky (aj ked nie su zdaleka take pekne, ale zdravie mi je prednejsie). A musim povedat, ze ked sa sme zacali usilovat o dieta, tak problemy presli. Teraz mam 2,5 rocneho syna a odvtedy ziadny zapal nebol(klop-klop na drevo), i ked naznak som asi 2x pocitila, to priznavam. V ziadnom pripade nikoho nenahovaram na tehotenstvo, pokial to sam nechce. :o) Plne sucitim s vami a verim, ze aj touto radou prispejem aspon k zmierneniu tych nechutnych problemov.

RNG

GSE (grapefruit Seed extract tj vytazok zo swemien grapefruitu) je skratka pouzivana firmou NutriBiotic na ich kvapky s obsahom 33% citricidalu, patentovaneho upraveneho vytazku z grapefruitovych semien.
Da sa dostat aj priamo citricidal(60%) od vyrobcu citricidalu, firmy BioChem Research, Inc.

RNG

proteus mirabilis sa da vynicit velmi jednoducho roztokom GSE. Z tabuliek roztok s koncentraciou 6 ppm(6 mg na liter) je uz ucinny. Odporuceny roztok(horkac) ma 500 az 1200 mg/l, takze pri piti takejto koncentracie sa vsade v tele dosiahne vyse 6 mg/l a tym sa dana bakteria vsade znici.

tina16

Ja mám tie isté problémy. Aj u mňa našli bakt. Proteus mirabilis (výter z pošvy). Som tiež strašne zúfala, pomôžte mi prosím!!!