menštr.kŕče - AULIN

orchidejka

Aulin je liek na silnejsie bolesti, keby som bola lekarom ja ho asi nezvolim. A len poopravim, algifen kvapky a uz aj tablety maju vypadok u vyrobcu priblizne do konca roka 2016, potom sa maju objavit, asi by som sa na tvojom mieste potom nazad vratila k algifenu alebo na krce skusila nospu ci panadol femina.

Mary Sibey

Ahojte..chcem sa poelit o skusenost s tymto liekom nakolko mi cely zivot nepomahalo nic na bolestivu menstruaciu..mavam velmi silne krcne a naozaj nic mi nepomahalo z bezne dostupnych liekov som sa povracala alebo nezabrali..pred par rokmi som zacalal uzivat kvapky algifen ktore celkom pomahali ale tie prestali vyrabat..tak som sa poradila s dr a predpisal aulin..som velmi milo prekvapena dala som si to hned na zaciatku a bolesti som vobec nemala uz mam 3den a normalne nechapem nestalo sami nikdy v zivote ze by som necitila vobec bolest..uvidime pri dalsich mozno to bolo vynimocne ale naozaj si to zatial neviem vynachvalit..zatial ziadne vedlajsie ucinky ..

hapciii

aulin by som vam baby neodporucala, ma vela neziaducich ucinkov a hlavny je nevolnost ja osobne som ho uzivala 3 roky kazdu menstruaciu a zo zaciatku mi pomohol ale potom mi byvalo po nom este horsie zvracanie bolesti hlavy a podobne moj problem s bolestami vyriesila antikoncepcia

aulinka

jee cafte, a de sa da zohnat aulin a myslite praskovy? ja v taliansku pouzivala prasok pod jazyk a super, na kazdu bolest zabral......

leerka

mne osobne panadol femina vobec nezabera a jedine co mi zaberie tak po hodinke je algifen kvapky.... teraz som si dala predpisat algifen tabletky, ale ani tie mi nezaberaju, takz e iba tie hnusne horke kvapky ........

tatarinka

skuste si dat proti bolestiam predpisat voltaren rapid, mne to pomaha vzdy, dam si ho hned ako pocitim prvotnu bolest, a potom kazdych 8 h, cez menzes len tak preplavam...

liana

Mne ho doktor tiez predpisal, lebo uz som brala vela ibalginu a bala som sa, ze si tym nejako ublizim... Su to dost silne lieky a bolel ma z nich zaludok. Trosku lepsi bol aulin v sumivych tabletach, ktory je trosku setrnejsi k zaludku, ale aj tak ho neberiem... Kazdemu zabera nieco ine, mne napriklad panadol femina vobec nepomohol. Niekedy mi pomoze Algifen kvapky. Ale niekedy musim ist na injekciu....

monica

Vies co, skus tabletky Panadol Femina.. Tire zabera su cisto na bolesti pri menstruacii...Byvala nato aj reklama :) stoja tak do stovky predpokladam...;)