hustota vlasov

Glammmyx

ja som skusila domacu pivovu masku a zahustovacie sampony ale nepomohlo mi to ... Ak chces rychlo zahustit aby to posobilo prirodzene a necitila si sa s tym divne, tak si skus pozriet zahustovanie s ludskymi vlasmi .. Ja osm mala remy ludske vlasy z clipinhair-u nastavene s clip in metodou a bolo to senzacne ... ja odporucam

kačen

POMOOOC,mám strašne strašne husté vlasy neviem co mam urobit aby neboli az tak huste pouzivam vseliake somariny kondcionery....atd.A navyse su aj trosku dlhsie.... neviete mi poradit ?.. :-/ :-/

nokinka

HEJ HEEEEJ!!!! radím vám,kupte si VIADERN na vlasy!!! stojí to cca 270sk na mesiac a po dvoch už vam nevypadavajú a zhustia sa vám.je to super.beriem to pol roka a som veeelmi spokojnáááá

rose

no myslim ze na riedke vlasy nieje liek ,ale ja mam tiez riedke a pijem ten caj,vlasy mi vypadavali odkedy ho pijem nevypadavaju,na objem asi len nejake tuzidlo ale hlavne je aby nevypadavali a potom sa casom zhustia

čiernoočka

ELSEVE na obnovu hustoty vlasov a cena je okolo 80-90,-Vlasy su po nom na dotyk uricte hustejsie aspon mne to tak pripadalo.

Robo.

Tak moment, jedna píše že žihlavový čaj pomáha a druhá ho neodporúča. Ja súhlasim s veronikou, dokonca som aj počul že žihlavový čaj nie je dobrý. Mne osobne vypadávajú vlasy a najviac vypadávali v období keď som pil žihlavový čaj. Ak chceš aby si mala husté a pevné vlasy, skús šampón a kondicionér Salon Textures, stojí to 1200,- sk