za love mate aj zdravie

RNG

V prirode je dost menovanych prostriedkov, len tie nezarucia zarobok medickemu priemyslu. Preto tento pracuje na ukrutne drahych kmenovych bunkach a pod.

RNG

neurofibromatosis su nadory, ktore sa vytvaraju pozdlz nervovych vlakien. Je jasne, ze to ma nejaku geneticku predispoziciu, ale ja som toho nazoru, ze sa da potlacit do znacnej miery. Vytvaranie tumorov a nadorov zavisi od mnozstva cistiacich enzymov v tele a tieto sa daju stimulovat dietou , jodom a enzymatickymi doplnkami.
Tu plati vsetko to iste, ako pri roznych inych telesnych nepotrebnych tkanivach a "smetnych kosoch) ako rozne hrcky, granulomy, tumory, myomy, zapalove zhluky,polypy, ....
Cim viacej enzymov, tym mensia moznost vytvorenia tychto alebo dokonca sa daju aj odstranit.

RNG

V prirode su statisice uzitocnych latok, mnohe z nich su uz dnes na trhu v niektorych krajinach a povacsine nie su drahe.Predavaju sa len ako potravinove doplnky, hoci maju silu tych najsilnejsich liekov.
Zialbohu, kedze sa na nich neda zarobit, tak lekari a farmaceuti sa o ne povacsine vobec nezaujimaju.
Skoda....

monica

Uff ten pribeh so starkou na dostal..:( Ved ale to nechaju ludi aj zomriet akoby mali radsej dostat lieky zdarma?..:( ach...

musska

bohuzial je to tak, ludia neziju zdravo, jedia hovadiny, piju, fajcia, nevylezia chripky, myslia si, ze bylinkovy caj je natierka a potom ked sa dostanu do urciteho veku sa cuduju, kolko stoja lieky, doplnky a hlavne CAS a potom nadavaju. Stojim si zatym, ze clovek, ktory sa stravuje zdravo a ma spravnu zivotospravu a pohyb moze zit dlho a relativne zdravy aj ked je chripkova epidemia. A zit zdravo nieje drahe, ale bohuzial narocne na volu a ludia kym su zdravi, na to kaslu a potom nadavaju, ake su lieky drahe. CAstokrat lieky ani netreba, aby sa clovek dostal z chripky a pod,..

zetta

Tak si precitaj aj poslednu vetu za ciarkou, su aj vynimky. Mala som na mysli hlavne civilizacne ochorenia z priciny zamorenia tela, napr. srdcovo-cievne ochorenia, cukrovka, rakovina pluc, hrubeho creva, atd... A ano, ja byvam castejsie zdrava ako chora..