Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

PRECO MUSIA CAKAT 2 HODINY?

Príspevok v téme: PRECO MUSIA CAKAT 2 HODINY?
lussy

Chcela by som sa opytat.Preco zena ked porodi musi ostat na sale este 2 hodiny??? Velmi by ma to zaujimalo.Moja sesternicka sa trapila dost dlho a este musela cakat potom dve hodiny....bolo mi jej strasne luto :-( prosim ak niekto vie preco bola by som velmi rada keby ste mi to napisali.....za vsetky prispevky vopred dakujem

jajka001_

IV.doba pôrodná – sledovanie
Po pôrode zostáva rodička 1-2 hodiny na pôrodnej sále na sledovanie krvácania alebo iných možných komplikácií

www.gyncentrum.sk

jajka001_

tak pardon za mylne info...ale ja som si musela drzat na bruchu misku a silno ju tlacit aby sa mi lepsie stiahla maternica. jasne ze sa nestiahne hned po porode...hmm a ta kontrola ta je tam stale ved som v nemocnici...

sage

dve hodiny po porode si urcite nestlacas brucho, aby sa stiahla maternica. ta sa stahuje postupne cca 6 tyzdnov, najintenzivnejsie vsak v prvych dnoch. na porodnej sale lezi novorodicka kvoli tomu, aby bola pod kontrolou, ci sa nerozkrvaca, ci jej neklesne tlak a pod. sleduje sa, ci nenastupia poporodne komplikacie.

jajka001_

dve hodiny po porode si musis stlacat brucho aby sa ti stiahla maternica...preco si sa neopytala sesternice? neboj po porode to uz neboli...teda nie tak strasne :)to sa uz netrapis len lezis a oddychujes