Tocenie hlavy

Príspevok v téme: Tocenie hlavy
silence.sk

Uz vyse tyzdna pocitujem tocenie hlavy. Sustavne. Ci sedim, stojim alebo lezim.
Bola som dnes na krcnom, ale od ucha to vraj nemam, to je v poriadku. Mam akurat hnis v nosohltanovych dutinach. Anemicka by som nemala byt, lebo mi brali krv pred vyse mesiacom, a vsetko bolo v norme. Obvodna nespominala, zeby som bola chudokrvna. Pijem dostatocne, jem pravidelne.
Neviete mi poradit co teraz?

zuzana12345

ja to mám už viac ako rok.Tiež som nevedela čo to môže byť.Ušné vyšetrenie,neurologické interné,ortopedické všetko bolo ok.Nakoniec som zistila že je to psychika.Stav úzkosti.Vždy keď mám stres sa mi takto točí hlava a poznám veľa ľudí s týmto problémom.Naviac mi ešte šuští v ušiach

eleona

neviem ci je to psychicky, ale aj taka moznost tu je. len nikto nic s tym nerobi a ja nie som lekar. Jeden lekat tvrdi ze je to krcna chrbtica, druhy lekar ze to moze byt neuroza, treti ze nic, ze vysledky su v norme, tak si vyber a mne je stale zle. Kde sa mam obratit, na koho????

silence.sk

eleona a ake vysetrenia ti za tie roky robili? co ti vlastne povedali?
Ja ti poradit neviem , lebo sama si neviem rady :(
ale tak u teba to asi nebude nieco velmi vazne - mam na mysli nador - kedze to mas tak dlho. Nebude to psychicky problem?

eleona

skoro stale, hlavne ked mam vacsi stres,uz ma z toho aj fobiu, len si spomeniem ,ze sa mi toci hlava, hlavne ked som niekde medzi ludmi a idem az odpadnut, alebo uplne ako keby som mala az zosaliet, take pocity mam. Poradte ak viete co to moze byt...

silence.sk

Orgi, ako som pisala, krvne testy mi boli robene pred mesiacom, kvoli inemu problemu vtedy ale, a krvny obraz bol uplne v poriadku. Teraz som s tymto problemom nebola u obvodnej, ale u krcnej, kedze som si myslela, ze to moze byt z ucha. Som zahlienena, co sa aj potvrdilo tym hnisom v nosohltane-na to uz mam lieky. Ale usi mam ok. Tak sa krcna ani nijak nevyjadrila. Tak neviem co teraz, ak to nebude prechadzat. Neurologia?
Je pravda, ze vela sedim nad ucenim, co by mohla chrbtica trpiet....

Ja sa bojim len, ci to nebude nejaky nador :(

ELEONA toci sa ti hlava stale?

eleona

ja to mam uz 10 rokov taky problem. diagnostika je nanic u nas. kazdy tape. nie zeby nas poslali trebars na magneticku rezon. ale len hadaju.
Ja si myslim ze to mozu byt, hormony, nervy, chrbtica, nieco v hlave, usi,dutiny, oci-mam vysoky ocny tlak...chcelo by to fakt nejake dobre vysetrenie, ale........... ma niekto nejake skusenosti s podobnou diagnozou???

orgi

Mozes to mat aj z krcnej chrbtice. Tiez moze ist o hypoxiu, teda nedostatocne okyslicovanie organizmu. Lekarka ti robila krvne testy?