Chalan

sasky

a ze viete vytusit ak o vas javime zaujem:)...no mily anonym tu nehladaj odpoved na tvoju otazku,lebo keby si sa riadila podla myslienky ineho tak by to mohlo zle dopadnut...si myslim...raz som mal moznost citat taky trapny clanok v trapnom cosopise myslim,kamarat alebo daco take...tam sa rozoberal tvoj problem a radsej ti ani nepisem "zakladne body ako ho dostat" dufam chapes co ti chcem povedat...treba vsadit len na tu odvahu aj ked viem ake je to tazke...lovu zdar:)

peruska

AKOZÉ SAK CO JA VIEM KED NEMAS SAJNU O TOM CII SA MU PACIS TAK SA SNIM PRVNI ROZKECAJ IBA TAK A POTOM SA HO SPYTAJ

petruska

NO TAK ASI AK MAS CISLO TAK MU NAPIS SMS A NAJPRV SA SNIM ZACNI IBA TAK ROZPRAVAT AKO KAMOSKA A ZISTIS AKO SA KTEBE CHOVA DOMYSLI SI CI MOZNO MA ZAUJEM O TEBA A NABER VELA ODVAHYA SPYTAJ SA HO.HLAVNE SA NEBOJ AK POVIE NIE TAK NIE AK POVIE ANO TAK ANO LEN VELA ODVAHY.ZA OPYTANIE NIC NEDAS...A KED TI POVIEM ZE NIE TAK TO NEZNAMENA ZE SNIM NEMOZES ZOSTAT NADALEJ KAMOSKA...

qwertaka

posli mu anonymne mail a ked si budete nejaku tu chvilu pisat povec mu, ze si pocula, ze sa mu paci (tcoje meno), ze ci to je pravda.-....alebo tak nejak