Vstupujem do bludného kruhu? "STOP"-kým je ešte čas...

Príspevok v téme: Vstupujem do bludného kruhu? "STOP"-kým je ešte čas...
stratená

Ahoj všetci.
Netuším ako začať ale skrátene...meriam 163cm a vážim 47kg. To je celkom normálne. Čo je však horšie, čoraz častejšie sa zamýšľam nad tým, že proste prestanem jesť a začnem mať konečne aspoň svoje telo pod kontrolou.Mám 16 ...o par mesiacov 17. Proste jedlo mi cez deň až tak veľmi nechýba. Čoraz častejšie jem menej a menej..VIEM! že mam tlste brucho, proste hnuuus tak čo budem pisať,,,a do stehien tiež začínam naberať,,,cvičiť sa mi neoplatí lebo zbytočne si len spevním nechcené svalstvo. Všímam že tu píšete čo jete na ranajky ..obed...atd...tak napisem aj ja svoj dnesny jedalnicek...
Ranajky:Croasant cokoladovy +caj
do obedu nic..na Obed:totalne maly kusok torty(akoze ochutnavka)potom som si dala tak kolo 16:00 cokoladku Deli..
večera-Dva pečené vajcia
A celé dni pijem čaj. Keď to zasýti malé deti tak preco nie aj mna?..da sa to..
V podstate mne sa ani nechce jest....A inak cez týžden Ranajky nemám , len čaj alebo kávu a potom na Obedy- mam v škole ale polievky nejem vôbec..a na obedy uz chodit nebudem som sa odhlasila.- dôvod?nechce sa mi...a na večere mam kedy ako ..niekedy nič a niekedy zjem fajnu slaninu alebo vypijem kávu a učim sa do noci...taak co si o tom myslite?

tfuj

ty si komletná??? to načo sem 3razy píšeš to isté??? to ti nestačí raz??
ako co tým chceš dosiahnúť,nechápem,asi upútať na seba pozornosť abo čo...je to fakt trapné toto