Detoxikácia organizmu- ako začať, prípadne nejaký plán...

Príspevok v téme: Detoxikácia organizmu- ako začať, prípadne nejaký plán...
detox

Chcela by som začať s detoxikáciou. Neviem tu presne nájsť takú tému, takže ak už je založená...mno nič to.
Máte s tým niekto nejaké skúsenosti?aké,,aa nahodou neviete mi tu poradiť nejaký detoxikačný plán?
V jednom nemenovanom časopise som minule videla, ale nezaujímala som sa o to. Teraz je už neskoro. To terajšie vydanie(teda to nove pred tym najnovsim) uz nie je v predaji. ...takze tak som dopadla...

Petersen

Detoxikácia je geniálna vec - po nej sa budeš cítiť ako nový človek. Problémom je, že ak ju človek nerobí správne, je to dosť náročné na sebaovládanie a disciplínu. Dobrý odrazový mostík nájdeš na
-odkaz odstránený-

pipina

o tom si precitas na internete kolko len chces. daj si do vyhladavaca detoxikacia a uvidis co vsetko ti to vyhodi. je tu milion vselijakych pracovisk, ktore za to beru poriadne peniaze. ja by som si ale radsej kupila knihu o detoxikacii. je to ovela lacnejsie ako nejake konzultacie alebo vysetrenia u vselijakych vytahovacov penazi. a kniha ti ostane navzdy. je vela knih o detoxikacii. dolezite je vybrat si taku, ktora ta nebude zase nabadat, aby si si kupila nejake konkretne vyrobky, ale je v nej uvedene ako si detoxikaciu mozes urobit sama doma bez zbytocnych vydavkov. dobre knihy su na tuto temu od ruskych autorov. su to lekari, meno si nepamatam. a ako tu uz bolo uvedene, treba zacat od criev. v dobrej knihe najdes dobre navody. drzim ti palce.

wandaa

Detoxikáciu treba začať vždy od čriev - vláknina - ovocie,zelenina, ovsené vločky, ľanové semená, tekutiny...Potom pokračovať ďalšími orgánmi