Neustale sa mi robia pupaky na tvari, mam toho plne zuby

jingles

to čo písal rng tak to je pravda ja tiež než som došla na to jak zabrániť tomu aby sa mi nevyhadzovali som skúsila rôzne kremi ktore mi to len potlačili (ked som ich používala tak fajn a ked som prestala tak znova) a potom som prišla na to že ked sa nebudem tak mastit nebudem vyhádzana a môžem si na seba hodiť jaký chcem krémik a nie tie drahé z lekárne..mne na to pomohla bioderma (už používam len gél a vodu) ale aj ryor (pena) je dobrá na zmatnenie a ine oskušane nemam ale musiš to používať pravidelne inak neuvidí výsledok

agni

fuj
aj mne sa bohuzial robia bolestive vyrazky...najrychlejsie sa ich zbavujem potieranim tea tree olejom 10 percentnym od abc...da sa kupit v lekarni a stoji myslim 4,90... za dva,tri dni mi zmiznu...ostane este trochu ruzova pokozka, ale to prejde tiez... tak drzim palce :)

fuj

ahoj chcem sa opytat robia sa mi poidkozne pupaky a pri dotyku su bolestive prosim poradte mi ako sa ich zbavim dakujem

jaja

Zineryt pomaha ale nie nadlho mne sa tiez za jeho pomoci plet strasne zlepsila mala som strasnu tvar a strasne pomohol mala som mozno stredne az vysoke akne...teraz mam lahsie akne sem tam pupacik hlavne na licach zynerit som pouzivala asi rok co sa ani nesmie...teraz som ho vysadila sem tam pouzijem skynoren pravidelne si umyvam tvar s gelmy ...pomohol mi velmi i duac gel ale velmi vysusuje pokozku...uzivam pravidelne zinok...stravu som si nijak neupravovala...iked sa nestravujem az tak strasne...naposledy som pouzila iba tea tree olejcek...ten mi z vecera do rana spravil zazrak na tvari...mala som strasne pupaciki a namocila som tampon do vodi kvapla som par kvapiek olejceka a porela tvar...dost ju to vysusilo tak som to pretrela hydratacnym kremom na mastnu plet a rano som si uz nasla iba male chrasticky... a este jedno co vplyva na tvar je asi pocasie...v zima sa mi to zhorsilo to bude asi tym slnkom ktore to vysusovalo... hlavne necakaj zazraky z dna na den...to trva aj roky...podla toho ake vazne akne mas

velvet

ahojte kocky.Mam 18 rokov a za cely svoj zivot som nemala problemy s pletou ... mala som cistu, jemnu plet.. .Az posledne obdobie sa mi vyrazne zhorsila.. . Asi to signalizuje nejaky vnutorny problem,pretoze stravujem sa rovnako a pod stresom som rovnako ako ked som mala peknu plet.
Skusala som vselico az som si povedala Dost.
Isla som ku koznej. Dala mi Zineryt - je to antibiotikum (rano a vecer).Su to dve flasiticky (prasok a tekutina),ktore sapreleju do jednej..takyto roztok vydrzi 5 tyzdnov. Ale k podstate:-))), velmi mi pomaha!! vidim na pleti postupne zo dna na den,ze sa stav mojej pleti zlepsuje.
Som velmi stastna,tak som sa chcela podelit:-))),ak by Vam to pomohlo.
Inak mam akne v T- zone + prave lico .:-O.
pekny den:))

RNG

pupaci, acne sa vytvoria ked je vylucovanie mazu zvysene(dehydrotestosterin) a mazive kanaliky sa zapchaju tvrdnucimi(vysychavymi) tukmi.
Cokolada, margariny a hydrogenizovane rastlinne oleje a spalene masti su zdrojom takych skodlivych tukov.
Jedine panensky(virgin) rastlinny olej nezahriaty netvrdne(nevysycha)
Tj riesenie je hlavne zvnutra,
Zinok a silne caje zo zihlavy(hlavne korene) znizia vyrobu DeHydroTestosteronu,
kremy zvrchu s obsahom antibakterialnych latok, zamedzia hnisaniu, pripadne mozu obsahovat aj latky, ktore prejdu cez kozu a ovplyvnia ciastocne hladinu DHT. Dobvre su zinkove kremy(zinok je aj ciastocne antimikrobialny, kokosovy olej s pridavkom GSE a ine

pupacik

Tak dikes, skusim to. Ten zinok dokonca mam aj doma, inak je pravda ze cokolada napomaha tvorbe tych pupakov?

Vam ten zinok pomohol? MAly ste s tym aj vy problem?