Neustale sa mi robia pupaky na tvari, mam toho plne zuby

S :)

Baby, pupáky sa Vám tvoria možno preto že máte nepravidelnú stolicu. je dobré aby ste chodili na WC aspon 2-3 krát denne.Potom musíte vypiť minimálne 2 litre vody ale musí to byt voda, žiadna káva,kofola/kokakola alebo ochutené vody.Môže byť minerálka.Ked sa namalujete musíte sa dokladne odmalovať!!! treba používať vodu,pleťovú vodu s alkoholom/bez alkoholu a vždy po odlíčení pleťové mlieko :)
Tak Vám želám krásne dni bez pupákov...

kardinal

aj zivotne prostredie ma vplyv na tvobu akne ... ked sme sa prestahovali z Bratislavy na vidiek, okamzite v nasej rodine zmizlo akne ...

treba si uvedomit, ze vo vzduchu mame strasne vela svinstva

suns

baby, krémy vám to nevyliečia, môžu iba zmierniť príznaky.. napíšte mi, ako sa stravujete a z toho môžeme vidieť, čo robíte zle.. všetko je to o tom, čo do seba dávate.. na koži sa ukazuje, keď má telo nejaký problém - teda akné sa vyhadzuje, keď niečo nie je v poriadku.. telo Vás na to akoby upozorňuje - a dosť viditelne..

sasajka

neusale sa mi robia pupaky ked mi jeden zmizne dalši sa spravi. neustale sa mi to robi už nemam nervi .tera sa mi spravil pupak pri oku no moc pekne to vizera pomožte mi že čo mam skusit skušala som kremi všeličo možno .

MIRUSA

ahojte mam 13rokov a mam diery v licach neviem sa toho zbavit neviet co na to je ale bo nieco take mama mi povedala ze iba para skusala ale nie to nalicach mam aj pupaky a mam hladku pokozku tak kebz nieco tak plllsss napiste budem velmi vdacna:)

Lilikaa

najviac mi pomohlo detske mydlo ;-) a ked som mala chrasty a odlupla som si ich, fenom na vlasy som si ich vzsusila a pomohlo to.

9559005

ahooj, vsetkym, ktorí maju akné. Ja osobne som mala akné asi 5 rokov chodila som koznej proste nic mi nepomohlo vysrala som sa na to a zacala liecbu liekom: Roaccutane. Uz ho beriem cez 3 mesiace a konezne sa prestali tvorit hnisave a bolestive vyrazky a je to neskutocny pocit v obchode sa pozriet do zrkadla a nehanbit sa za svju tvar. :)))) klop klop klop zatial som s nim spokojná...nech to dopadne akokolvek ten pocit je neopisatelný!!!!