vaskularizácia rohovky..-stretol sa s tym niekto?? :( help

Príspevok v téme: vaskularizácia rohovky..-stretol sa s tym niekto?? :( help
bobinka

Ahoj, mam taky problem..nosim sosovky a asi pred mesiacom ma zacalo boliet oko-cela bulvicka..najma rano a ked som hybala okom a tak..najvacsmi som to citila ked som nemala cocky..Isla som k doktorke, ta to zhodnotila ako vaskularizaciu rohovky, cize zarastanie cievok oka do rohovky, s tym ze je to vazne, bo to moze viest k zhorsovaniu zraku..Dala mi kvapky a mast..Vsetko som poctivo dodrziavala ale bolelo ma to nadalej..Dnes som bola na kontrole a samozrejme nezlepsilo sa to..No a poslala ma prec s tym, ze sa s tym nic neda robit, ze sa mi to uz nezpsi..ze jedine cakat ci to zostane v takomto stadiu alebo sa to zhorsi..Proste uzasny pristup..Tak sa chcem poinformovat, ci mate skusenost s takouto "bolackou" a co by ste mi poradili ako liecbu..Dakujeeeeem moc..za kazdy nazor..

Tinuska111

Aj ja mám na oboch rohovkách vaskularizáciu k tomu opakované erózie rohoviek z opakovaných zápalov, zhoršené videnie, pomohlo vám niečo na to alebo vie niekto niečo účinné poradiť mam aj oslabenú imunitu a opakované herpetické zápaly.