kedy....?

nikki

Neviem ake praktiky maju rozny doktori.Vyter sa jednoznacne da urobit cez posvu avsak kontrola vnutornych organov nie je mozna inak ako cez konecnik.Zavadzanim velkych predmetov ako gynekologickych kliestov napr. by sa mohla panenska blana narusit.Co sa tyka citlivosti na toto vysetrenie je to dost individualne a schopnosti lekara s tym nemaju vobec nic spolocne. S tym pripravenim sa o panenstvo pred navstevou gynekologa bol samozrejme vtip...Ak to niekto nepochopil.

5555555

doktor nie je uchylak,ale cez konecnik nevysetruje...kultivacny vyter odoberie aj panne ak ma nejaky problem s vytokom atd.

sinka

nikki,to je co za sprosta rada.normalne,ze je normalne ked idu na vysetrenie aj panny.to kvoli vysetreniu sa ma dat napichat?co ak nikoho nema.sak nepride k chalanovi a nepovie,pocuj,idem zajtra ku gynekologovi,priprav ma o panennstvo,lebo inak tam nemozem ist? jasne,ze mozes aj ked si panna.je to normal vysetrenie,aj mna vysetrovala cez konecnik a nic to nebolo.

quixy

555555555 alebo je ten "tvoj" doktorko riadny uchylak a ukaja sa tym, kolko dievcat pripravil o panenstvo.
johi, vysetrenie cez konecnik vobec neboli,je to asi taky pocit ako ked si na velkej potrebe...odporucam ju predtym vykonat.

quixy

55555555 a co robis? Umyvas dlazku po sluzbe? Jasne ze sa panny vysetruju cez konecnik!!! Tak doktor nahmata vajecniky aj maternicu. amozrejme kultivaciu uz nerobi z konecnika, ale z posvy a to nema ziaden vplyv na stratu panenstva, je jedno ci dotycna je alebo nieje panna, pretoze tymto ukonom o nu nepride.