Psoriáza a Tibi hubka.

Príspevok v téme: Psoriáza a Tibi hubka.
darinka.s

Dobrý deň Vám všetkým . Chcela by som sa len spýtať ,že pred 4 mesiacmi som si kúpila od istého pána tibi hubku . Mala som psoriázu v oblasti rúk a krku. Nebrala som žiadne lieky , len tibi hubku ako mi ten pán prikázal . Doposial z nezistených príčin mi psoriáza zmizla . Bola som aj u lekára a povedal že všetko je v dnešnom svete možné. Tak by som sa chcela spýtať , že či má tiež niekto takúto skúsenosť. Ďakujem

maria.maria

Ahojte , ja mám tiež skúsenosti s hubou , ale nie s Tibi , ale s čajovou . Objendala som si túto hubu a po roku mi prešli silné alergie na pel. Doktorka sa ma spýtala ,že aké lieky beriem . A ja som jej povedala že žiadne . Tak to je moja skúsenosť. Ďakujem distribútorovi Ďurovi . A tibi hubu som ešte nemala tú česť vyskúšať .

renatkaa

darinka.s : a kde mozem zohnat tu tibi hubu ? Moj manzel ma tiez rozsiahlu psoriazu po tele. Uz sme vyskusali vselico mozne a nic zatial dôkladne nezabralo . Dakujem

dartanan

Ahoj , no ja som mal problém s hnačkami. Tiež som bral "tibi" a hnačky ma prešli.Bude predsa na tom niečo. Šak príroda je príroda :)