MAME KRASNE DIEVCATKO

Príspevok v téme: MAME KRASNE DIEVCATKO
lenuliatko

ahojte.ja som manzel lenky.chcela aby som vam napisal lebo ze ona to nevydrzi ak vam to nepovie lebo urcite si uz myslite ze co je snou.tak chcem vam oznamit ze vcera dopoludnia sa nam narodilo krasne dievcatko:48 cm a 3.80kg.myslim ze v piatok by uz mali byt doma tak vam urcite napise.s pozdravom marek.zelam pekny den.

pexeska

marek, len sa o ne pekne staraj. Velmi sa tu vsetci z vas tesime. Posledne mesiace lekari uz nevedia urcit hmotnost dietatka - znamej vraveli, ze bude mat velke dieta a narodila sa im trojkilova, vam hovorili, ze bude mala a mate baculku. Neda sa na to spoliehat...

lenuliatko

no je velka.az nas to prekvapilo lebo lenka sa bala ze bude malinka lebo prednedavnom mala len 2 kila a za dva tyzdne narastla vela.ja som nechcel vediet co to bude ale lenka je hrozny zvedavec.nevydrzala by to.ja som hotovy z malej uplne ak mam pravdu povedat.je nadherna.necakal som ze to budem tak prezivat.a bol som aj pri porode.velmi zeny obdivujem ale potom ako som videl ako sa rodi vas obdivujem este viac.

pexeska

To je krasne. To je ale velka baba, 3,8 kg. Jeeej. Dufam, ze porod mala lahky. Takze mala pravdu, ked pisala, ze ma nejake krce:) Blahozelam.
P.S. To, ze mate dievcatko nie je ale nejake specialne prekvapko, kedze ste to vedeli uz 4 mesiace...Ja by som o to prekvapko nerada prisla.

zuzanka65

Tiež ju poznám z diskusie. Gratulujem a prajem veľa zdravia a šťastia.
Už sa teším, čo nám Lenuliatko napíše, viem ako veľmi sa na dievčatko tešila a aj sa bála pôrodu. Tak to má konečne za sebou. Ešte raz gratulujem. :-)

lenuliatko

ani ja vas nepoznam ale tak poprosila ma aby som vam napisal lebo ona je taka nedockava ze az.a niektorych ludi si tu vraj oblubila a velmi chcela aby ste to vedeli.dakujeme za gratulacie teda.

neva

Krásne a dojímavé. Zo srdca gratulujem a prajem všetko dobré mamičke aj maličkej a samozrejme tiež oteckovi.