Interrupcia

Príspevok v téme: Interrupcia
majka_

Chcela by som vas poprosit o pomoc. Tema mojej bakalarskej prace je Interrupcia. Mala by som tam napisat aj faktory, ktore zenu nutia podstupit interrupciu a aj to, co tie zeny skutocne uprimne citia, ked tu interrupciu podstupuju alebo ako sa citia uprimne po nej. Prosim vas, aby ste napisali svoje nazory, osobne skusenosti a ak chcete, tak aj to, ci ste tu interrupciu podstupili a preco.

karamelka456

111, ďakujem za info, ešte keby mi niekto povedal tú sumu za zákrok. Dosť ma to zaujíma. Som vydatá, mám krásne 2 zdravé deti, pre ktoré by som sa rozdala, ale hapruje mi manželstvo a začala som sa stretávať s iným mužom, ale samozrejme tajne, on je tiež ženatý. No a zachovali sme sa ako dvaja puboši, ktorý sa prvý krát milovali. Neviem ešte či tehotná som alebo nie, ale jednoznačne si dieťa nechať nemôžem. Ja viem, že ma tu polovica ľudí ukameňuje, ale iné východisko nemám.

majka_

isty cas som tu nebola a pravdupovediac som si myslela, ze moja tema zostane nepovsimnuta. dakujem tym, ktori mi tu napisali svoje nazory a skusenosti - to neznamena, ze ich nemate pisat dalej :-). som teraz v 2. rocniku, ale bola by som rada, ak by tato tema nebola zrusena a stale a stale sa tu pridavali nove nazory.

len vas prosim o jedno: nehadajte sa tu, nenadavajte si tu a neublizujte si. ako to vysihlo len asi malicko z vas, odpovedajte mi prosim na otazku, ktoru som tam v uvode polozila. nechcela by som totiz, aby tato tema bola zrusena len kvoli tomu, ze sa niektori z vas pohadaju pre nejaku blbost alebo preto, ze sa budete chytat pre nejake slovicko, ktore niekomu z vas ujde alebo ho niektori z vas zle pochopia. dakujem aj tak vsetkym a prajem krasny vecer.

vierka

jajajáááááj,24,najlepší vek.a máš aj priateľa?ja som myslela,že už maš vek nereálny na dieťa.Tak držím palce aby to vyšlo a "vyliečilo" ťa z tej ťažoby.

roßotik

kelie,
mozno bude druhe...

aktivny zivot je OK - to nie je na "vycitanie si"
... podla toho co pises, si prave dospela, zistila si, ze k aktivnemu zivotu patri aj "novy" zivot.

"zili by sme jeden pre druheho" -- to je sice pekne, poeticke, literarne, ALE zivot je iny, realnejsi. Zda sa mi, ze zijes vo sne, v predstavach .... preto si vrat na zem a pokracuj v zivote. ostatne pride.....

vierka

Tak teraz plačem.Mám tri deti,a vživam sa do tvojej situácie.Také "vyznanie"ženy po UPT som ešte nečítala ani nepočula aj napriek tomu,že som sestra na gynde.je to sila.Toto by som dala prečítať každej,čo váha,ak by si dovolila.

kelie

Vies ja som predtym zila velmi aktivnym zivotom, vsetko ma bavilo, plno konickov, vsade ma bolo, aj sa mi pekne darilo a ked som otehotnela, ja blba som si myslela ze to je koniec "dobreho", uletoveho zivota. Po zakroku som zistila ako hlboko som sa zmylila, tehotenstvo bolo to najkrajsie co ma v zivote postretlo, mohla som zacat iny zivot a omnoho krajsi a zmyselnejsi s malickym cloviecikom, zili by sme jeden pre druheho. A uz sa nechcem vratit k predoslemu zivotu, som prazdna, zabila som kus seba, uz nikdy nebudem ako predtym. Vierka ved prave ze som podlahla vplyvu zlym ludom, uz nechcem s nimi nic mat. Mala som podrzat samu seba a moje zlaticko ktore mi rastlo pod srdcom :-(