Bolest kolena

Príspevok v téme: Bolest kolena
majko007

Dobry den. Mam 20rokov. Mam jednu otazocku. Strasne ma boli koleno. Pri chodzi. Ked kracam. Ked dlho sedim. Proste stale. A to az tak ze nevlazdem chodit. Je to lave koleno..Boli ma jablcko a pod nim. Je to tupa bolest.
Mal som jednu jazdu na motorke v rifliach a to cca 15minut. Uz to boli mesiac. Skusal som voltaren a bolest ustupy a znova sa objavy po par dnoch. Dakujem za kazdu radu :(

Mimii

Mám 15 a od 13 r. Ma bolí pravé koleno napr.. keď do preťažim, alebo keď chodím tak niekedy ako keby ma podlomilo a to zabolí či keď ide dážď tak má začne bolieť

Gima

Na bolesť kolien odporúčam pobyt v Liptovskom Jáne. Konkretne v blízkosti penzionu Horec sa nachádza prameň,ktorý tieto problemy rieši.
Napila som sa zoparkrat a mám klby v kolenách ako 15 ročné dieťa.

MajklN

Ja som mal pred rokom operaciu kolena. Pri behu som sa potkol, koleno sa mi podlomilo a skocil som na zemi s kolenom mimo. Operacia dopadla nastastie v poriadku, mal som toho najlepsieho lekara. Po operacii som rebabilitoval, uzival wobenzym a pozvolna zacal nohu zatazovat, Teraz uz źase aktivne beham a vyhybam sa konarom na lesnych cestickach :D

BOOMCAFE-cz

..v kategorii "Choroby všeobecně" jsem dal moji zkušenost s kombinací 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny Reishi - Cordycepsem a Lví hřívou. Měl jsem mj. problémy s Borelkou - náběh, zažíváním a bolely mne i klouby. 1 měsíc beru tyhle houby a prostě to neuvěřitelně funguje. Takže jestli mohu poradit, tak pátrej tímto směrem. V Čínské alternativě je skutečné moudro. Pokud nic nenajdeš, klidně se na mne obrať. Poradím nebo nasměruju bezplatně. Můj email je: boomcafe.cz@gmail.com. Jsem z Olomouce.

balbluaj12

Bolí ma koleno neviem scoho... Ked normalne chodim neskacem ani nic ma neboly a ked si troska zautekam alebo tak tak ma zacne strasne bolet az dokedy ho nentrem fastungelom

kafíčko

Dobrý deň,mám 16 rokov a športujem. Jedného dňa ma začalo bolieť koleno a nevedela som prečo. Rodičia išli teda so mnou ku doktorovi. Na RTG nič nezistili a dali ma na MR a tam mi napísali čo mi zistili:Lézia mediálneho meniskusu I. , Burzitída, Výrazná synoviálna plika. Rodičia sa vyprávali potom s iným doktorom a on im povedal, že mám o jednu šlachu tam naviac. Nemá niekto takýto istý problém?

jamajka

ahojte, prosím vás o radu. mávam strašné bolesti za kolenom. keď ma chytí bolesť nemôžem ani spávať. pri každom pohybe mávam hrozné bolesti.
nemôžem ju mať zohnutú ale ani vystretú. takto to je jeden až dva dni a potom mi to prejde. a o taký mesiac zase. naposledy sa mi stalo že na takto rovnako začala bolieť aj ruka. nemáte niekto s tým skúsenosť? ďakujem

ni-ka

colin - a preco nejdes k lekarovi?tvoj problem moze mat tolko pricin ze my ti tu neporadime...treba spravit odbery,ci nemas zvyseny zapal, alebo kyselinu mocovu, reumatologicky faktor...a to je len minimum co som vymenovala...

colin

Už dlhší čas mám bolesti nôh, chodidiel a prstov. Na rôznych častiach mi opuchnú, teraz mi z ničoho nič tak opuchlo koleno, že vôbec nemôžem chodiť. Už je to na nevydržanie, občas mám bolesti už aj ramenách.