Od anorexie k prejedaniu??

Príspevok v téme: Od anorexie k prejedaniu??
dstar

Pomoc!!
Od anorexie k prejedaniu???
cely den sa pekne drzim som len na zelenine a ovici, sem-tam si nieco zdrave zobnem.
Ale vecer akonahle kazdy den pridem zo skoly okolo 18.00-19.00, ma caka jedlo, hlavne ryza zo zeleninou, rizoto. Cely hrniec.!
a ja som schopna ho zjest cely a to nie sposobom v klude ale hltmi!!!!!
A potom sa este dotlacim kilami ovocia.
Ale musim jest sama nikto ma nemoze vidiet. Potom richadzaju vycitky a ja ani enmozem cvicit, bo matka striehne.
Za 8 mesiacov som schudla okolo 20 kg. A 8 mesaicov som bola len na zelenine a ovoci.

teraz musim pribrat, matka ma poslsala za homeopatickou. A do aprila musim mat vraj 55kg. Lenze bojim sa priberania. Hlavne sa bojim, ze toto prejedanie sa stane rutinou!!!
Ved ja uz vobec neviem normalne sa najest.

Moja vyska je 170 a vaha 48kg.
So svojou postavou som spokojna, ale za 3 tyzdne tohto veerneho prejedania, vidim sa sebe ze moj zadok zase zacina rast:(((

pusate

bobulka aj ja som bola na tom liečení v blave:P a to si bola na kramároch???
len mne to akosi vtedy nepomohlo...

bobulka

Ahojte,pekny vecer vam prajem.Ja som trpela anorexiou aj bulimiou 3roky,za rok som schudla z 55kg na 37.Dali ma na liecenie do bratislavy,nenavidela som svoju rodinu za to,ale postupom casu som im za to dakovala a stravila som tam pol roka.velmi rada by som vam pomohla,naozaj to tam vyzera ako na intraku,su tam zlate sestricky,nikdy ma tam nenutili jest,az postupom casu som zacala jest sama,zoznamila sa s uzasnymi dievcatami,a psychologovia boli obcas aj srandovni,jasne ze som tam zazila aj muky,ked mi bolo smutno,nechcela som jest lieky atd,ale teraz som stastna,opat som doma,mam teraz 60kg a udrziavam si tuto vahu,kazdy mi hovori ze vyzeram skvele a to predtym som bola len kostra,chodiaca matoha,bohuzial som to so svojim chudnutim prehnala a potom to uz islo dole,ak chcete akekolvek rady alebo moju pomoc,rada vam opisem svoje zazitky z liecenia,aj z pocitov pred hospitalizaciou a teraz.s pozdravom bobulka

jablonkaa

dstar, je len prirodzene, ze po celodennom hladovani ta vecer prepadne vlci hlad. mala by si jest pravidelne, 5 x denne, radsej mensie porcie. nielen ovocie a zeleninu. na ranajky pol krajca chleba s paradajkou, na desiatu ovocie, na obed dajme tomu to rizoto, alebo cokolvek, kde budu zastupene aj bielkoviny aj uhlohydraty, na olovrant zas nieco male, jogurt, tvaroh, ovocie, no a na veceru zas nieco teple, ak mas moznost. takymto stylom, ako mas teraz to vobec nie je zdrave a vyrovnane.

pusate

my sa pozname z blogu:D aj ja som mala presne ten problém,čo ty,som sa bála pribrať,ale už som pribrala 9kg:((( a je mi hrozne:(((cítim sa stráášne tučná,ale na tvoju výšku je 55kg ok:)neboj,nebudeš tlstá ako ja...

allla

ahoj..ale ty sa chces teraz prejedat ked musis pribrat?ja ti odporucam ist na taky lahky zaludok postupne neze teraz zajtra sladke budes jest velke porcie a pod.lebo tak budes stale priberat..jedz postupne aj v mensich davkach aspon sa ti metabolizmus nastartuje...to vsetko mi vysvetlila doktorka na gastre...neprejedaj sa ...aa ved 7kil neje az tak vela ci je?