Prosim poradte, staly vytok

Príspevok v téme: Prosim poradte, staly vytok
anonymna

takze chcela by som aby ste mi poradili mam 14 rokov a mam staly vytok bielej az takej zltkastnej farby no deje sa to uz asi 2 ci 3 roky prvu menstruaciu som dostala pred 3 mesiacmi a odvtedy este raz, po menstruacii vytoky na take dva dni prestali no potom sa opet vratili. na gyndu ist nechcem lebo sa o takychto veciach s mamou nebavim... vopred dakujem za kazdu radu

anonymna

takzer kupila som si v lekarni specialny gel s 0pH a nejak to uz je menej ako stale to trva ale uz ovela menej ako vtedy....

katrinka

Z najvacsou pravdepodobnostou su to kvasinky. Lekar Ti da lieky a mas po probleme, tak nerozumiem, co riesis? Nic strasne to nie je, ku gynekologovi chodi kazda zena... :-)

anonymna

no ani nevie asi toho vysetrenia .... no najskor som si mylsela ze ide o vytok ktory sa objavi pred menstruaciou no napriek tomu to trva aj potom ....

janíča

baby,rozhodne v takomto prípade netreba váhať.ak niečo teraz zanedbáte,môže sa vám to vypomstiť v budúcnosti. teraz to gynekolog vyrieši balením tabletiek,v buducnosti to môžu byť mesiace alebo roky opakujúcich sa zápalov,výtokov,problémov s otehotnením,až neplodnosť. s každým výtokom treba ísť k lekárovi.riešte to kým je to malá nepríjemnosť a nečakajte,kým to bude veľký problém.ja som to v mladosti zanedbala a dnes sa trápim už 10 rokov... vieš si predstaviť,že to máš 10 rokov??????
...tak choď na gyndu.

adusqa

Mam podobny problem ako ty mam 14 rokov a vytok k tomu nepravidelnu menstruaciu menzes som dostala min.rok v auguste.Od januara alebo odkedy mam vytok bola som sama u gynekologa bola som na SONE a na odber krvi dali mi tabletky na vlkladanie.Zatial ich este stale berem takze uvidim.Na gynekologiu mozes ist aj sama a nemusis sa bat ano ejj to nerpijemne ale chces byt predsa dzrava.Ja som sa tiez bala ale potom to opadlo z dola ta nebude vysetrovat pokial si panna.papa