Zufala :( poradte prosim!

Príspevok v téme: Zufala :( poradte prosim!
nikina

V septembri som bola na dovolenke v Tunise a vyspala som sa s jednym fesakom.Vcera som bola u gynekologicky a povedala mi ze som tehotna :( s nikym inym som od vtedy nespala cize otec je ten tunisan.neviem o mam robit mam len 22 rokov byvam doma a studujem.myslite ze mu mam zavolat :( ja som zufala uplne v koncoch.poradte mi prosim

nikina

ahojte.prepacte ze som tu nebola ale este len vcera som sa vratila s Tunisu.Keby ste videli aky bol nadseny.Prisla som naspat pobalit sa a odchadzam do Tunisu po Vianociach :)uz sa neviem dockat.Ked vsetko dobre dopadne tak by som mala zit u jeho rodiny, spoznala som ich velmi su zlaty no az na jednu jeho sestru ktora bola zjavne proti :( ale tak uvidim.

andy

Milá Barunka, píšem len za seba....to vieš, naivná baba, ktorá si myslí, že chalan vie, čo robí, že keď si dá pozor, nič sa nemôže stať. Teraz sa ti to zdá divné, ale bolo to už dosť dávno...a všetci robíme chyby. Kápni božskou, akú máš ty?

andy

Ahoj Nikina. Pondelok síce nie je (užívala som si voľno). Tak ako si postúpila? Čo máš nové? Rozmýšľala som nad tebou cez víkend, keď s ním nechceš žiť, asi by som mu to ani nehovorila. Poznáš ich náturu a....neviem, ak to dieťatko chceš, asi by som sa bála, že raz by ťa ukecal prísť ho pozrieť a mohlo by sa ti stať, že sa vrátiš bez dieťatka. No neviem, rozmýšľaj.....už si nejako postúpila?

paolo vigorosso

Na túto možnosť trebalo myslieť vtedy!!!! Ak sa vyspíš s každým koho na dovolenke stretneš, tak slovnenská populácia určite nebude starnúť!!!

n..

mno máš dve možnosti..... bud si to dieťa necháš zobrať...... a budeš žiť dalej ........ všetko prebolí... aspon si nepokazíš živoť ...žiješ raz!!! alebo mu to oznámiš a nie je povinné isť za ním aj keď mu to povieš to je na tebe....ke´d bude chcieť tak sa príde pozrieť za tebu!!!