Svrbenie, časté močenie

Príspevok v téme: Svrbenie, časté močenie
anejlik

Ahojte chcela by som sa opýtať či má alebo mal niekto podobný problém ako ja, trápi ma svrbenie zvonku, a posledné dva dni chodím dosť často cikať a to nevypijem pomaly nič. Čo robiť týmto Vás prosím o radu. Pred mesiacom som mala kvasinky a brala som mastičku predpísanú gynekologom, a teraz neviem či mi môže tento môj problém prejsť ?

medusa

Caste mocenie a svrbenie v posve je jeden z priznakov vaginalnej mykozy. Asi sa ti znova vratili kvasinky, treba lepsie preliecit.

pancucha89

urologicky caj nie je dobra volba, ak mas zapal, tak ti to moze zbytocne este viac drazdit..povedali mi to uz traja urologovia a aj v lekarni mi to potvrdili..skus tie sedacie kupele alebo nejaku masticku v lekarni sa spytaj na to..

babika003

caste mocenie znamena aj zapal mocoveho mechura, a skodi pri tom aj to ze nepijes vela.preto by si mala co najviac pit,najlepsie urologicky cajik, po ktorom budes chodit strasne vela krat cikat, ale vyplavia sa z teba bakterie.lebo ked ta to zacne pri cikani aj stipat,tak potom uz len antibiotika pomozu.zatial skus ten urologicky caj,kupis v lekarni.pa

pancucha89

a mohla by si s tym zajst tiez k urologovi,ti vysetri moc,ci tam nemas enjake bakterie alebo zapal..mozno ti treba nejake antibiotika, ktovie..treba ist, vies kolko bab tam chodi s takymito problemami...

pancucha89

ahoj, ja som mala podobny problem, teda este stale mam a je to uz dost dlho, tiez som bola liecena gynekologom na vytok ale na vonkajsie genitalie,kde ma to tak svrbi mi nic nedal. potom som isla k urologovi a doktorka mi predpisala repikove sedacie kupele. si uvaris caj z repika a sedis v tom cca 15min, ale nie horucej vode..sice mi to po tom na chvilu preslo ale potom sa to zase objavilo a mam to uz nejake tie mesiace a uz som tiez zufala co s tym...