kysly vytok?

jajaj

baby pokial vytok nieje farebny (zltkasty, zelenkavy, hnedy al. ruzovy, nesvrbi al. nezapacha po rybach alebo inak tak je to uplne normalne.. ak vsak ma farbu a divny zapach tak mate nejaku infekciu a treba ist k doktorovi nech da tabletky lebo je to nebezpecne a vedie az k neplodnosti!

angella

xyz-- tak sem nic nepis a hlavne si nic nepredstavuj,to mi pride dost vtipne:-D tu ide o inu pointu, o zdravotnu.. a co je take na vytoku?ved to je normalna vec!to patri k zivotu zeny!a aj k sexu to patri..tak potom, co mas za problem?

xyz

prosim ta angella, skonci s touto temou,lebo pri tej predstave, ako ti pcha frajer prsty od tvojho vytoku do ust, mi je fakt na grc

angella

kellysa
ano beriem antiku,jeanine a pouzivam na umyvanie saforelle,tak mozno tym sa to nejako meni,ktovie. no a o tyzden mam dostat kramy.
xyz
kazdy mame ine praktiky, ine hratky pri sexe,niekomu nieco vadi,inemu nemusi.do detailov to tu preberat nebudem,kedze to nepatri vobec do tejto temy.
a mam 22r

kellysa

No ja s kvasinkami bojujem uz zo dva roky, takze uz viem dopredu zarucene urcit signaly. Ale u teba to byt nemusi. Proste ide o to, ze mozno nemas uplne vyrovnane pH v posve, lebo za normalnych okolnosti by to kysle myslim nemalo byt. Ale ak ti to nesposobuje ziadne tazkosti, netrap sa tym. Ozaj este otazocka, beries HAK?