Diane35

zajka

NO, ja som tiež chcela uživať Roacutan, ale kožná mi ich nepredpísala, lebo asi pôjdem do zahraničia..:( tak snáď mi tá antika naozaj pomôže, už ma nebaví mať tie hnusné vyrážky!

Veronika L.

Ja som užívala Diane 35 asi pred rokom a pól a veľmi mi táto antikoncepcia pomohla, bola som takmer samá vyrážka a po pár mesiacoch som mala tvár úplne super, užívala som ich rok a potom mi ich lekár zmenil na slabšie - Regulon, vraj oni zaberú do roka, potom sa už nič nemení, preto nie je potrebné užívať tieto lieky dlhodobo - sú dosť silné len ich stačí zameniť za slabší variant, ktorý tento efekt nápravy len udrží

jaja

Ahoj ja som tiez uzivala Diane 35 ale v kombinácii s tabletkami Roacutan tie mi predpisala kozna lekarka, a musim povedat ze mi ozaj pomohli.Uz vise roka neberiem nic, sem tam este nejaka mala vyrazka sa objavi ale inak nic.A som spokojna.

miksinka

dobre moja to nevadi,ked chces zacat brat atk,tak sa to robi!!!Alebo chod za obvodnou a ta nech ti spravi hepatalky

miksinka

Hej,aj mne uz predali bez receptu,to neni taky problem.Baby problem je v tom,ze musite si dat skontrolovat pecenove testy..tie lieky su riadne svinstvo a to sa neda len tak zacat brat!