problem s ktorým nebudem mat chalana...SOS

nataliii

.. PINZETOU ?to by mi zabralo cely den aj noc..
a ked použijem aj ten detsky puder tak to mi pomoze len na chvilku na 4hodiny... .

gulocka

no v oblasti ako na bikiny a celkovo tam v predu sa ja depilujem pinzetou...fakt to viac casu zaberie ale je to hladke dost dlho..a vobec to neboli..mozno trocku ale nic hrozne.. a tam celkom dolu to robim ziletkou tak casto ako sa da aby sa mi to nezapalilo teda tak raz za tyzden...za ten cas to nevyrastie na dzunglu takze je to fpohode..

lolita123456

no...dievcata...ja mam s tymto takisto problem a takisto som sa snazila vyskusat vselico aby to bolo bez tych vyraziek... najprv puzijem penu an holenie...a holim v smere rastu chlpkov NIE PROTI- to ej hlavny dovod preco sa vam robia vyrazky...sice sa to neoholi az tak uplne dohladka...ale je to ok...a ked uz toto nepomoze tak naozaj neviem...a co sa tyka noh...najprv si ich nakremujte...potom naneste penu an holenie...a holte proti smeru rastu...zdola hore...ten krem by mal pomoct k lepsiemu klzaniu strojceka...a nemali by vznikat vyrazky...na tento trik som prisla sama:P ...v obidvoch partiach sa vyhodia dve tri vyrazky...ale urcite nieje cele miesto vysypane...

misicka

ja sa holim klasicky, ziletkou a je to v pohode..mne velmi pomaha, ze sa holim pocas kupania, ked je pokozka taka jemna a chlpky zmaknu takisto, vtedy to ide velmi lahko a ziadne vyrazky ani cervene skvrny nie su..mne skor vadi ze to treba opakovat tak casto, chcela by som vediet ci niekto neskusil vosk alebo nejaku metodu po ktorej vydrzi pokozka dlhsie jemna bez chlpkov..vopred vdaka:)

zuzulik..

dragonka, tu je aj estetický prolém. chceme byť pekne aj sami pre seba. tiež sa mi tvoria vyrážky. skúsila som čo sa len dá. nič nepomáha. a keď maš priateľa, tak ja osobne chcem byť aj dole stále upravená. tak sa holím každý druhý deň. nikdy neviem, kedy bude sex. ale toto ma trápi, a bola som aj u kožnej a tá mi potvrdila, že na toto nič ale skutočne nič neexistuje. a VEET je len reklama a zinková masť nič nerobí, ani calciová.

dragonka

hmm ja mam tiez problem napriklad si nohy nemozem oholit lebo sa uplne vyhadzem tak som povedala priatelovi ze si nebudem holit nohy

a mimochodom niekedy chlap sam ti povie aby si sa neholila tam dole lebo sa poskrabe o teba.. ak sa neholis kazdy den
a ak ta ten chlap miluje tak nieje co riesit pochopi to :)

behind

A to koli tomu si myslíš, že nebudes mat chlapca?? nebud smiešna, máš citlivu kožu, tak sa len strihaj a hotovo, kazdý inteligent to pochopí.

jakldfjloa

Z tohoto komplexi s par virazok niektorim chalano sa luba aj chlpate tak mierne tak sa strihaj noznickami a nie na fest ...........