problem s ktorým nebudem mat chalana...SOS

simisnus

klarika11.. ano tak nejako tomavam aj ja.. je to dost nepríjemne.. mám 17 a niečo a dosť ma to trápi .. rada by som už ajnejakého chlapca mala. ale pre tento problém im dam kosom aj keby som s nimi rada bola..hanbim sazato.. rada by som prijala pomoc.. :(

klarika11

a co ked ti hned narastu male a tvrde a ked to oholim, tak si pokozku este viac rozdrazdim a krvacam? lebo mne hned zacnu rast, len co odlozim ziletku..je to hrozne...take draplave :((

tita

ja odkedy chodim do solarka nemam problem s vyrazkami..predtym som aj ja mala vzdy po holeni az kym nevyrastli.teraz je to super a pokozka je taka pekna hneda

luglu

OMG, zeny su tak zakomplexovane s takych debilin! Cest vynimkam. Oh moj moze, vyhodila sa mi vyrazocka na prste, oh moj boze, uz za nic nestojim. Uz ma nikto nechce. Oh moj boze, pribrala som 1 kilo! Uz ma nikto nechce... a toto musime pocuvat dokola, a neustale ich uistovat, ze za nieco stoja. Moja mila, teraz ma pocuvaj. Prestan sa lutovat, lebo, aj ked si nejakeho chalana najdes, s takymto fnukanim s tebou ZIADEN nevydrzi. Howgh.

damian11

Ako tu uz bolo spominane. Je potrebne byt dlhsi cas vo vode, napr. 5, 10 min. Chlpky potom zmaknu a pokozku to tak nebude drazdit. Zaroven je fajn ak pouzijes nejaky gel alebo nieco podobne a ak nemas, tak staci, ak si na to nechas tiect prud vody a zaroven holis. A nemusis si kupovat vzdy novu ziletku. Kup si jednu kvalitnu, aj ked drahsiu a ta ti vydrzi aj rok :))) napr. Gillette Fusion, ma 5 cepielok a nedrazdi tak pokozku.

ziletka

ja som mala tiez s tymto problem, ale uz som na to prisla....holit sa zasadne po dlhsom kupeli, ked su chlpky maksie, co znamena minimalne 5 minut v teplej sprche, vani. Ja bud puzivam gel na holenie, alebo intimny gel od avonu, ktory je taky gelovejsi a dobre to s nim ide. a odvtedy ziadny problem. ani novu ziletku nemusim mat. ale pravidlo: NIKDY NIE NASUCHO!!!

simeg

Ahoj no myslel som takuto pozri link:ishop.nay.sk
ale su aj lacnejsie...ale ako hovoris mohol by byt dobry aj depilator ale to neviem lebo to som neskusal :D alebo aj holiaci strojcek :ishop.nay.sk
proste hocico len nie žiletku :)skus to a malo by to fungovat u mna to fungovalo

opica

jasne nehol sa a budes ok
sice ti niekto bude nadavat ze si opica smradlava, je tu jedna taka strnastka s nickom jaja, tak tu si nevsimaj