Hypoalergenna dojcenska vyziva?

tinka228

Ahojte. Aj ja malému dávam Bebu. Začali sme v štvrtom mesiaci lebo sa mi začalo strácať mliečko. Dr. nám predpisovala až do roka HA verziu a po roku som prešla na "obyčajnú". Znášame ju v pohode, malému veľmu chutí.

silvaa

bobika1...mas zdrave babatinko :O) ci skor uz velke babatko? :O) ja ssi myslim, ze ked nam male priberaju, je to radost. Moj sa tiez lubi napapkat ze az no :O)
januška...vobec sa nemusis bat dat babtku dojcensku vyzivu, je to uplne zdrave. Nejedna z nas davala malemu Bebu. Myslim, ze ked zacinas a mozes si vybrat, tak by si mala siahnut pre tu s probiotikami. Ale spytaj sa urcite aj pediatra.

bobika 1

Ja malého chovám Bebou HA od prvého mesiaca na odporúčanie dets. lekárky, zatiaľ nemáme žiadne problémy akurát, že veľa priberá má 5400 g v 2 mesiacoch a to ho neprekrmujem. Podľa mne je ale dlhý anie tučný, veď má byť aj po kom, ja mám 179cm a priateľ 190cm :)

fsdfadfa

umele mlieka HA - netreba davat detom ktore nemaju ziaden problem, ten sa podava len velmi citlivym detickam, a hlavne ked boli na svete o cosi skor, je to absolutne zbytocne ako sa hovori Hýčkanie deti ak na to nie je dovod, treba sa poradit s pediatričkou. Ina vec je ak dieta musi takým liekom začať, ale na to su zdravotne problemy