Hypoalergenna dojcenska vyziva?

zuzan85

umela vyziva s probiotikami a hypoalergenna su dve veci...moj maly pije umele mlieko amilk s probiotikami. ak nie je predispozicia na alergie, nemusi sa davat hypoalergenne mliecko (oznacenie HA)

Alexa12

Hej tie su fajn, viem že kamarátka ich používala, ke´d nemohla kojiť. :) tak veľa šťastia s príkrmami ;)

alicazazrak

dakujem za radu, ja by som najradsje presla uz iba na prikrmy ale ked bolo doteraz kojene... No kupila som najprv umele mliecko od hipp, celkom fajn zatial, ale asi teda pomalicky prejdeme na prikrmy, predsalen uz mame asi na to vek :)

Alexa12

V 6. mesiacoch môžeš kludne už len príkrmy, ale ako sa sama cítiš, keď chceš dávať aj umelé mliečko tak je to na tebe. Ja keď som prechádzala z mlieka na tuhšiu stravu tak som robievala redšie kašičky, takže ajto je možnosť :)

alicazazrak

Ahojte žienky, ako ste postupovali ke´d vám bábo odmietalo mliečko? Začali ste hneď prikrmy, alebo UM? Môj ma 6m.

mira

Ivanka, pila si kravské mlieko a si alergik. Nevidíš v tom súvislosť?

Malému, keď už má viac ako rok nemusíš dávať žiadne mlieko. Var mu zeleninové polievky, obilné kaše a strukoviny, semienka.
Bude zdravý.

tinka228

Ivanka presne tak. Nepoznám pediatra, ktorý predpisuje NUtrilon. V mojom okolí všetci predpisujú Beba HA. Aj nám ho dr. predpisovala. Začali sme v štvrtom mesiaci a dostávali sme ju až do roka. Po roku som prešla na obyčajnú (z cenového dôvodu).

ivanka_83

ja teda kojim, ale ze vraj je beba najlepsia.inak vsetci sme vyrastli na sunare.ja som teraz kupila sunar a skusam ho davat synovi-mame uz rok a nechcem uz kojit, lebo maly sa sape po mne a chce cucat-nepije, len cuca.na verejnosti ale nic take nerobi..takze vsetci co tu piseme se vetsinou pili sunar.a nepoznam nikoho obezneho po nom.verim tomu, ze nutrilon je len o reklame.maly ho nechcel.vobec nechuti, je ako umely..beba aj sunar je chutovo lepsi.som alergik.ja sama sa dost zaoberam vyzivou a ide o to, ze pridana chemia v jedle vyvolava alebo zhorsuje alergiu.takze hlavne ziadne sladkosti.tazsie formy alergie u babatok sa vyskytuje vo velmi nizkych cislach.ja osobne si myslim, ze dnes je to hlavne o reklame..

....................

Ano Nutrilon je nie len lepsi zo vsetkých dojcenských mliek ale najviac podobný zlozeniu materskemu mlieku, to robili výskumy, nie len ze Nutrilon sa vyjadril o svojej recepture .... po nom je uz iba francuzske mliecko ale to skôr je pre velmi precitlivene bruska, ked neznasaju ine mlieko ...