lieky na ukludnenie

mira

B vitaminy kradnú z tela jednoduché cukry - repný, ovocný, hroznový, mliečny. Tieto zároveň spôsobujú hyperaktivitu, pretiže OKAMŽITE prechádzajú do krvi a do mozgu, kde vyvolávajú výbuchy energie.

Jedz zložené cukry t,j, obilniny, najlepšie celozrnné ktoré v šupkách obsahujú veľa B vitamínov. Tie sa trávia a POSTUPNE pomaly a plynule zásobujú mozog energiou, t.j. umožňujú pokojnú činnosť mozgu a celého organizmu. Ukľudňujú.

To je napr. ryža natural domäkka uvarená, ovsená kaša, pšenová, kukuričná, pohanková, z jačmenných krúpov, celozrnné cestoviny, placky, knedlíky a pod.

anjika

Ja beriem asi rok ixel a musím povedať lekárke, že zbutočne. Ten liek je totiž proti depresii a ja nemám depku, ale som hyperaktívna a často mám nervy.

zuzulik00

a ten pyridoxin je len na predpis, ci sa da kupit aj normalne v lekarni? a este nieco co dostat bezne v lekarni a zabera poznate?

midsummer

skús pyridoxin,priaznivo pôsobí na pamäť, má výrazný protistresový účinok a potláča trému..mňa osobne to ukludní..nieje to ani návykové a je lacné..len to netreba preháňať s dávkovaním