lieky na ukludnenie

kristina111

POMOC112, treba konkretnejsie uviest co zazivas v tych stavoch, kedy si nesvoja.. radim ti - pozri si temu uzkost a porozmyslaj ci tie priznaky nesedia aj na teba.,. je dost mozne, ze sa jedna o PP = panicku poruchu, na nu nepomozu len lieky z lekarne.. pokial by si bola nervozna "v norme", upokojujuci caj - typu medovkovy alebo prirodne preparaty z lekarne by ta mierne upokojili.. ak to sama nezvladas, lieky ti nezaberaju - radim ti, navstiv psychologa.. on uz urci ako na tom si, ci to treba riesit ADckami alebo nie.. v kazdom pripade ti velmi pomoze a skvalitni ti zivot, tak to neodkladaj..

kamoska

mala by si asi lepšie zadefinovať, čo to znamená , že si hyperaktívna...či ide o to, že ti stačí spať 5 hodín a keď niečo robíš, tak to robíš rýchlo a máš veľa energie na šport....alebo či to znamená, že si agresívna, že na všetkých kričíš alebo č. Ale súhlasím s MIRA, že to treba riešiť stravou a nie liekmi. Lieky sú ďalšia chémia do tela. A strava veľmi mení človeka - viem to podľa seba, už som dva mesiace na INEJ strave, t.j. vypustila som cukry, mlieko, syry, chlieb, cestoviny, zemiaky a totálne som sa ukludnila a je mi skvele.Ale ja som mala problemy so stitnou zlazou....a stitnu zlazu ti vysetrovali? lebo hypertyreoza tiez sposobuje hyperaktivitu a nervozitu...

POMOC112

ked mam niečo vybavit alebo podpisat to je moj koniec cela sa roztrasem už len pri spomienke na to.Beriem b komplex sedativ pc deprim skusila som aj persen všetko bez efektu.Kto poradi?SOM V KONCOCH!!!!!

bosorecka:

ahoj chod do lekarne kup si tabletky SEDATIV PC su to hemeopaticke lieky su volno predajne.. nie su navykove!! a neskodia .. a poviem ti pomahaju.. stoje asi 3 eura aj menej zalezi aka lekaren je to..!!! Neverila som homeopatickej liecbe ale toto zabera..

milláčik

idem na súd a už teraz mam s toho strach aj ked nemusím.Chcela by som byt kludna na tom súde.Poradte mi aké lieky sú určite účinne.

lindicka

Moja mamina ma dost caste vykyvy nalady.Ked to na nu pride, nedokaze sa zastavit.Krici, trieska dverami a nadava.Hlada si rozne zamienky, aby sa mohla viac a viac rozculit.Sama sa nevie ukludnit.Potrebovala by som poradit niake tabletky na jej nervozitu.Viem, ze vam to pride smiesne-ved to maminy zvycajne robia, ze sa hnevaju na svoje deti.Ale mamina ma taketo vykyvy iba v poslednej dobe, reto viem, o com hovorim.Prosim poradte.Dakujem

evelína

Skús Guajacuran, je to na ukľudnenie napr. pred skúškou a pod. Je aj na ukľudnenie svalstva, dokonca môže pomôcť aj s vykašliavaním. Nie je škodlivý, predpisujú ho aj tehotným. Je to na lekársky predpis, ale hradíš si celú sumu. Predpisuje aj obv. lekár